reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Dołączył(a)
20 Lipiec 2020
Postów
3
Hej
Wczoraj popołudniu wykonałam test ciążowy i wyszedł pozytywny ogólnie nie od razu. Chwilę trzeba było poczekać. Dziś też w sumie popoludniu wykonałam znowu test dla uprawnienia się ale wyszedł negatywny
Mam mieszane uczucia co to może oznaczać może dlatego że wykonałam 2 różne testy z innych firm
Mam zamiar zrobić jutro ponownie test z porannego moczu
Czuje lekkie pobolewanie w podbrzuszu i bolą mnie piersi ale może to być po prostu objaw zbliżającego się okresu który ma wystąpić za 2 dni
Czy ktoś miał podobną sytuację?
 
reklama
I jak powtórzyłas test ?
Pokaż tamte testy [emoji16]
Hej
Wczoraj popołudniu wykonałam test ciążowy i wyszedł pozytywny ogólnie nie od razu. Chwilę trzeba było poczekać. Dziś też w sumie popoludniu wykonałam znowu test dla uprawnienia się ale wyszedł negatywny
Mam mieszane uczucia co to może oznaczać może dlatego że wykonałam 2 różne testy z innych firm
Mam zamiar zrobić jutro ponownie test z porannego moczu
Czuje lekkie pobolewanie w podbrzuszu i bolą mnie piersi ale może to być po prostu objaw zbliżającego się okresu który ma wystąpić za 2 dni
Czy ktoś miał podobną sytuację?
 
Nie nie zrobiłam jeszcze jeszcze poczekam jak nie dostanę okresu to zrobię narazie spóźnia się 1 dzień A dalej czuje ból podbrzusza i strasznie bolą piersi
To te dwa które były zrobione
 

Załączniki

  • 20200821_202945.jpg
    20200821_202945.jpg
    1 018,5 KB · Wyświetleń: 107
Do góry