reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

stepienk24_12

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
13 Marzec 2020
Postów
106
Czy wy tu widzicie druga kreskę czy tylko mi się zdaje. Ten test był robiony popołudniu i nie wiem czy bd wiarygodny
 

Załączniki

  • IMG_20210318_163150.jpg
    IMG_20210318_163150.jpg
    372,9 KB · Wyświetleń: 301
reklama
Dzisiaj powtórzyłam test ale na nim prawie kreski nie widać czy może być tak że to poprostu bardzo wczesna ciąża
 
Dzisiaj powtórzyłam test ale na nim prawie kreski nie widać czy może być tak że to poprostu bardzo wczesna ciąża
Kreska raczej powinna ciemnieć z dnia na dzień. Jeżeli zrobiłaś testy o tej samej czułości, oba z porannego moczu to może być tak, że to niestety ciąża biochemiczna. Lub te cienie to kreski fabryczne.

Najlepiej iść na betę. Ona rozwieje wątpliwości. A jak wyjdzie ciąża, to po 48h powtórzyć, aby sprawdzić czy przyrost jest prawidłowy.
 
Kreska raczej powinna ciemnieć z dnia na dzień. Jeżeli zrobiłaś testy o tej samej czułości, oba z porannego moczu to może być tak, że to niestety ciąża biochemiczna. Lub te cienie to kreski fabryczne.

Najlepiej iść na betę. Ona rozwieje wątpliwości. A jak wyjdzie ciąża, to po 48h powtórzyć, aby sprawdzić czy przyrost jest prawidłowy.
No właśnie jeden test był robiony popołudniu a ten dzisiaj przed południem
 
reklama
Do góry