reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

reklama
Poczekam do @ nie chce się niepotrzebnie nakręcać. Choć ten cykl jest wyjątkowo dziwny , codziennie odczuwam ból w podbrzuszu , raz mnie boli prawy raz lewy jajnik , a śluzu to mam tyle , że przydała by się wkładka 🤣🤣 jest taki kremowy , gęsty 🤦
to trzymam kciuki, chociaż jeżeli owu była 15 dni temu, to test powinien wyjść
 
To ze test owu jest pozytywny nie oznacza ze występuje owu. Np ja w tym cyklu nie mialam żadnych boli na owu, a owu odbyla sie bylam na monitoringu. Testow nie robie, bo wieksza spine przez ro mialam
Akurat u mnie test się nie mylił , ale jak teraz nic nie wyjdzie , to dam sobie spokój z tymi testami. Bo więcej się nakręcam jak to warte.
 
reklama
Do góry