reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

Adella1234

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Październik 2021
Postów
31
Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie do doświadczonych. Otóż może ktoś mi logicznie wytłumaczyć czemu test owulacyjny 5 dni przed okresem wychodzi pozytywny. Jest bardziej pozytywny niż w dzień owulacji.
Nie wiem czemu wgl zrobiłam ten test , chyba przez to że został mi jeden i stwierdziłam że nie będzie tak bez sensu leżał. Były starania w tym cyklu , ale jakoś nie nastawiam się że coś z tego wyszło.
Czy to jest jakiś problem z hormonami ?
Planujemy dzidzię , i stąd testy owulacyjne żeby choć w jakiś sposób sobie pomóc.
 

Załączniki

  • IMG_20211007_220605.jpg
    IMG_20211007_220605.jpg
    222,8 KB · Wyświetleń: 157
  • IMG_20211005_114910.jpg
    IMG_20211005_114910.jpg
    204,7 KB · Wyświetleń: 681
reklama
wysoki poziom LH może utrzymywać się do okresu, okres występuje 14 dni po owulacji, więc cos mi to nie pasuje że już jesteś 15 dpo ale jeszcze 5 przed okresem
No cykl u mnie wypada 28-33dni , ostatni okres trwał 8 dni , później kilka dni przerwy i lekarza kazał przyjechać na badanie , więc pojechałam był to 15 dzień cyklu , no i teraz czekam za następna @. O owulacji poinformował mnie lekarza , więc raczej sobie tego nie wymyślił. Już się głupia zrobiłam ...
 
No cykl u mnie wypada 28-33dni , ostatni okres trwał 8 dni , później kilka dni przerwy i lekarza kazał przyjechać na badanie , więc pojechałam był to 15 dzień cyklu , no i teraz czekam za następna @. O owulacji poinformował mnie lekarza , więc raczej sobie tego nie wymyślił. Już się głupia zrobiłam ...
ja nie mowie, ze lekarz zle mówi. Zrób lepiej test ciążowy.
 
ja nie mowie, ze lekarz zle mówi. Zrób lepiej test ciążowy.
Poczekam do @ nie chce się niepotrzebnie nakręcać. Choć ten cykl jest wyjątkowo dziwny , codziennie odczuwam ból w podbrzuszu , raz mnie boli prawy raz lewy jajnik , a śluzu to mam tyle , że przydała by się wkładka 🤣🤣 jest taki kremowy , gęsty 🤦
 
Poczekam do @ nie chce się niepotrzebnie nakręcać. Choć ten cykl jest wyjątkowo dziwny , codziennie odczuwam ból w podbrzuszu , raz mnie boli prawy raz lewy jajnik , a śluzu to mam tyle , że przydała by się wkładka [emoji1787][emoji1787] jest taki kremowy , gęsty [emoji1751]
A kiedy miałaś owulację?
 
reklama
Ale nie sprawdzasz ciąży testem owu. A test owu robisz do pierwszego pozytywnego

Ale nie sprawdzasz ciąży testem owu. A test owu robisz do pierwszego pozytywnego
No to jest raczej logiczne ja nie sprawdzam tutaj ciąży testem owulacyjnym. Został sobie jeden więc go zrobiłam z czystej ciekawości. Bardziej mnie martwi to czy coś jest nie tak z hormonami.
 
Do góry