reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy ciażowe

mamuska23245

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Marzec 2020
Postów
16
Witam. Mam pytanie odnośnie testów ciążowych. Pod koniec marca poronienie w 8 tyg ciąży - było wcześniej na testach od 5 tyg ciąży ,, blada jasna różowa kreska a w 6 tyg. ciemniejsza kreska odrazu ,która się pokazała odrazu po wykonaniu testu w ciągu 30 sekund .Natomiast teraz w 12 dniu po owulacji był robiony test popołudniu i była blada różowa kreska, następny test był robiony rano i była jasno-różowa kreska z rannego moczu, która się potem zrobiła bladziudka prawie niewidoczna po 5 minutach, natomiast następny test był wykonany popołudniu i odrazu pokazało drugą ciemniejszą różową kreskę po minucie ( a nawet przed minutą )a potem ta kreska zbladła po 5 minutach. Więc moje pytanie. To ciąża czy nie ? Bo nie wiem co mam myśleć. Ostatnia @ była 31 września a owulacja napewno 10 września była a dni płodnych już nie było 11 września.I co mam teraz z tymi testami myśleć ? To ciąża czy nie ??? Jak myślicie ???
 
reklama
Boże dziewczyno, zrobiłaś test ciążowy wyszedł pozytywny i kolejnym krokiem powinno być zapisanie się do lekarza, a nie ciągle testowanie i porównywanie kresek 🤣
 
nie ważny odcień, jest kreska ,powinna być ciaza ,idź na bete ,a nie rób kolejnych testów
 
Rozwiązanie
Do góry