reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owu

Natalia198777

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2019
Postów
1 612
Hej po raz pierwszy testuje testy owu . Co wy na to ? Było czy nie było owu ? Jak u was wyglądają testy . Czy kreski sa bardzo widoczne?
 

Załączniki

  • 20190823_070255.jpg
    20190823_070255.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 131
reklama
Nigdy nie robiłam testu owulacyjnego, ale nawet w internecie jak i na naszym forum dziewczyny piszą, ze kreska testowa ma byc tak samo, a nawet bardziej intensywna niż kontrolna. Tak, wiec na moje oko owulacji nie było jeszcze.
 
Testuj dalej.
Testy robisz codziennie o tej samej porze najlepiej wieczorem nie pijąc nic przynajmniej 2h przed testem?
Z tego co wiem picie przed testem nie ma znaczenia ze przy ciążowy tak ale nie przy owu. Ale i tak pije mało . Staram sie o tych samych h . Zmyliło mnie to ze były II choć nie równe a teraz druga mega blada. Dobija to .... choć cały czas czuje ból jajnika i może faktycznie jeszcze jestem przed
 
Z tego co wiem picie przed testem nie ma znaczenia ze przy ciążowy tak ale nie przy owu. Ale i tak pije mało . Staram sie o tych samych h . Zmyliło mnie to ze były II choć nie równe a teraz druga mega blada. Dobija to .... choć cały czas czuje ból jajnika i może faktycznie jeszcze jestem przed
Ma to znaczenie ponieważ wtedy mocz jest rozrzedzona i testowi ciężej wykryć poziom hormonu LH.
Znam dziewczyny którym testy zawsze wychodziły blade, a owulacja była potwierdzona u lekarza monitoringiem. Testuj dalej może owu będzie później, a druga ciemna kreska może pojawić się z dnia na dzień.
 
reklama
Ma to znaczenie ponieważ wtedy mocz jest rozrzedzona i testowi ciężej wykryć poziom hormonu LH.
Znam dziewczyny którym testy zawsze wychodziły blade, a owulacja była potwierdzona u lekarza monitoringiem. Testuj dalej może owu będzie później, a druga ciemna kreska może pojawić się z dnia na dzień.
Myślisz, że ma to sens?
 
reklama
Do góry