reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Fionka91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2019
Postów
66
Cześć,
Czy ktoś mógłby pomoc mi w interpretacji testów owulacyjnych ? Jak na moje oko to 12dc była owulka wg testów ale nie jestem pewna. Ostatnio mam bardzo rozregulowany @ (ostatnio 50dc.... przed ostatnio 40 ....) Od 11 dc biorę obecnie progesteron, dostałam go na 3 miesiące (11dc-23dc).
 

Załączniki

  • 2C0B390E-3D16-412D-A6BC-FFD25C0CF2C7.jpeg
    2C0B390E-3D16-412D-A6BC-FFD25C0CF2C7.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 499
  • 3FA0423A-C08A-4EE9-AEF6-CE1D82703AEF.jpeg
    3FA0423A-C08A-4EE9-AEF6-CE1D82703AEF.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 3 856
reklama
Rozwiązanie
Przynajblizszej okazji zapytam, ale w SMS wczoraj tez potwierdził mi ze mam brać od 11dc znowu jeśli teraz to się okaże ze to @ a nie plamienie. A biorę mała dawkę bo jedna tabletkę czyli to jest chyba 10 mg
reklama
Mi lekarz wyraźnie podkreślał żebym nie brała Luteiny wcześniej niż po potwierdzeniu owu, bo może to ją zaburzyć. Może przy najbliższej okazji zapytaj swojego lekarza jak to dokładnie jest, albo jeśli masz możliwość skonsultuj się z innym.
Miałam monitorowany cykl. Progesteron brany jest zgodnie z zaleceniem lekarza
 
Przynajblizszej okazji zapytam, ale w SMS wczoraj tez potwierdził mi ze mam brać od 11dc znowu jeśli teraz to się okaże ze to @ a nie plamienie. A biorę mała dawkę bo jedna tabletkę czyli to jest chyba 10 mg
 
Rozwiązanie
Do góry