reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Justi1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Czerwiec 2020
Postów
734
Hej dziewczyny, robię testy owulacyjne w tym cyklu. Zerknijcie czy to już pozytyw czy jeszcze nie? 🤔Dziękuję za odzew 🙂
 

Załączniki

  • es.jpg
    es.jpg
    190,4 KB · Wyświetleń: 564
reklama
jeszcze jedno foto, ciekawa jestem :-)
Może być pozytyw, ale ten ostatni jest inny niż pozostałe, a powinno się robić te same testy aby mieć porównanie, ja robiłam 3 firm naraz, clearblue bez wątpliwości, bo tam jest buzka, takie zielone miałam paskowe to ani jeden pozytywny nie był i kasetowy, wyszedł wtedy pozytywny kiedy clearblue
 
O ile wierzyć testom owu, to mój pozytyw wyszedł nie do końca tak ciemny jak kreska testowa
IMG_20200714_145818.jpg
, ale rownoczesnie robiłam clearblue
IMG_20200714_042501.jpg
a jakiś szajs niby premium potwierdzony gdzieś w Germany hu wart wyszedł tak, od 12dc,na samym dole test robiłam z tego samego moczu co te pozytywne
IMG_20200714_145811.jpg
dzień później już był spadek
IMG_20200715_144907.jpg
 
reklama
O ile wierzyć testom owu, to mój pozytyw wyszedł nie do końca tak ciemny jak kreska testowaZobacz załącznik 1149645, ale rownoczesnie robiłam clearblueZobacz załącznik 1149647 a jakiś szajs niby premium potwierdzony gdzieś w Germany hu wart wyszedł tak, od 12dc,na samym dole test robiłam z tego samego moczu co te pozytywneZobacz załącznik 1149648 dzień później już był spadekZobacz załącznik 1149650
A co oznacza spadek że juz po owulacji?
 
Do góry