reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Te clearblue najlepiej wychodzą rano, ja robię z pierwszego moczu, bo powinno się conajmniej 4h nie oddawać moczu przed testem, ale w ten sam dzień wieczorem zrobiłam miałam jakieś 3h odstępu i buzka była uśmiechnięta i na drugi dzień rano też, a 2 dni później już pusta, ale mogło być tak jak napisałam, że skok temp dopiero po owu, jeśli dobrze mierzy temp to wg niej powinna obliczyć owu, a tam na wykresie przed tym skokiem ma minimalny spadek, więc owu mogła już minąć a test mógł jeszcze łapać skok lh

Ja mam jeszcze pytanie, czy są osoby które zachodzą w ciążę jeśli testy owulacyjne wychodzą im pozytywne cały czas w 2 połowie cyklu?🤔
 
reklama
Tylko testy robi od 14dc, do wczoraj byly wszystkie negatywne- za kazdym razem kolko, robi je codziennie na wieczor o 20,czasami rano i wieczorem. I dzis o 20 buzka o 23 kolko,troche dziwne. No nic sprawdzi jeszcze jutro.
Myslala,ze owulacje miala 8 lipca,bo wtedy miala chwilowy silny bol lewego jajnika- pozniej 12,13 i 14 skape plamienie, ale nie pomyslala o testach, dopiero dziewczyny doradzily na forum.
Przy tak długich cyklach to trochę wcześnie, ale jeśli tak to ja po 14 dniach od owu zawsze mam @ bez znaczenia czy cykl mam akurat 29 dni czy 32
 
Ja mam jeszcze pytanie, czy są osoby które zachodzą w ciążę jeśli testy owulacyjne wychodzą im pozytywne cały czas w 2 połowie cyklu?🤔
Ale ze codziennie? To niewiem, ale wiem, że dziewczynom czasem w pobliżu spodziewanej @ wychodziły pozytywne e to była ciąża, bo test owu może ale nie musi pokazać ciążę
 
Mi test owulacyjny pozytywny wyszedł w 15 dniu cyklu 16 lipca. Od tego czasu dziś i wczoraj znow wyszly pozytywne. Dlaczego? 😕 czy mam szanse na ciażę? Czy komuś też tak wychodzi? 🤔 Udało się zajść w ciążę? 😯
 

Załączniki

  • 109707345_344831539843776_214716493494081646_n.jpg
    109707345_344831539843776_214716493494081646_n.jpg
    263,2 KB · Wyświetleń: 232
Mi test owulacyjny pozytywny wyszedł w 15 dniu cyklu 16 lipca. Od tego czasu dziś i wczoraj znow wyszly pozytywne. Dlaczego? 😕 czy mam szanse na ciażę? Czy komuś też tak wychodzi? 🤔 Udało się zajść w ciążę? 😯
Niestety ja tego nie ogarniam, może owu jednak później wystąpiła, może dziewczyny na wątku staraczki 2 połowa 2020 beda wiedzieć coś więcej w temacie gdybyś chciała zapytac
 
Dziewczyny a co myslicie o tym ostatnim tescie? Robiony dzis znow o 20, clear blue pokazal jej buzke no i ten paskowy ciemny wyszedl,czy jest pozytywny?
Dzis zrobila o 8 rano clear blue z porannego moczu byl pozytywny, o 11.30 negatywny o 20 znow pozytywny- jak ma to rozumiec? Dziekuje za odpowiedz
 

Załączniki

  • 20200719_230128.jpg
    20200719_230128.jpg
    813 KB · Wyświetleń: 122
Dziewczyny a co myslicie o tym ostatnim tescie? Robiony dzis znow o 20, clear blue pokazal jej buzke no i ten paskowy ciemny wyszedl,czy jest pozytywny?
Dzis zrobila o 8 rano clear blue z porannego moczu byl pozytywny, o 11.30 negatywny o 20 znow pozytywny- jak ma to rozumiec? Dziekuje za odpowiedz
Clearblue nie porównuje się kresek-jest o tym w instrukcji, tylko to kółko jest ważne, o 11 z tego co widzę oba testy negatywne, więc pewnie mocz rozwodniony
 
Clearblue nie porównuje się kresek-jest o tym w instrukcji, tylko to kółko jest ważne, o 11 z tego co widzę oba testy negatywne, więc pewnie mocz rozwodniony
Czyli rano i wieczorem sa pozytywne? Powinna robic dalej te testy? Bo gdzies wyczytalysmy,ze robi sie do pierwszego pozytywnego.
 
reklama
Do góry