reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Przestanie wiec je robic, jednak za 2 dni chce sprawdzic czy bedzie negatywny. Ile dni moze byc pozytywny test od pierwszego?
Niestety nie ma reguły, niektóre dziewczyny nie mają wogole pozytywnych, inne od pozytywnego mają je do samej @. Ostatnio na innym wątku dziewczyna robiła przed @ testy owu i świrowała, że może akurat ciąża bo pozytywne jej wychodzą a itak @ przyszła. Najważniejsze są przytulanki, bez nich nawet pozytywny test owu nic nie zdziala
 
Niestety nie ma reguły, niektóre dziewczyny nie mają wogole pozytywnych, inne od pozytywnego mają je do samej @. Ostatnio na innym wątku dziewczyna robiła przed @ testy owu i świrowała, że może akurat ciąża bo pozytywne jej wychodzą a itak @ przyszła. Najważniejsze są przytulanki, bez nich nawet pozytywny test owu nic nie zdziala
No te 3 dni sie starali codziennie moze im sie uda- musi zaczekac co bedzie dalej :)
 
Ja właśnie pierwszy pozytywny miałam 16.07 i mam nadal. Już nie robię tych testów. Przytulanki były wtedy kiedy czułam się jak na owulację, ból jajnika, śluz i test. Teraz mimo pozytywnych testów nie mam objawowo owulacji, to myślę że już po niej. 🤔 Teraz tylko cierpliwość i testowanie...❤️
 
Ja właśnie pierwszy pozytywny miałam 16.07 i mam nadal. Już nie robię tych testów. Przytulanki były wtedy kiedy czułam się jak na owulację, ból jajnika, śluz i test. Teraz mimo pozytywnych testów nie mam objawowo owulacji, to myślę że już po niej. 🤔 Teraz tylko cierpliwość i testowanie...❤️
Ona pierwszy pozytywny 18.07 ❤ i tez nadal miala,tzn to samo co wczoraj z rana pozytywny w poludnie negatywny , sprawdzi dzis o 20stej jeszcze i nastepne za dwa dni,zobaczymy co jej pokaze 🙈 bo przytulanki miala tylko 18,19 i 20 lipca- tak bym chciala,zeby Wam sie udalo ❤3mam mocno kciuki 🤗
 
Ona pierwszy pozytywny 18.07 ❤ i tez nadal miala,tzn to samo co wczoraj z rana pozytywny w poludnie negatywny , sprawdzi dzis o 20stej jeszcze i nastepne za dwa dni,zobaczymy co jej pokaze 🙈 bo przytulanki miala tylko 18,19 i 20 lipca- tak bym chciala,zeby Wam sie udalo ❤3mam mocno kciuki 🤗
Madzia ja tak samo bardzo bym chciała. Trzymam kciuki za Twoją koleżankę i za Ciebie nimi za siebie 🍀❤️
 
Tak, w 15 i 16dc,w 17 jakby mniej, i od 18-20 bardzo dużo. W zeszłym miesiącu prawie wogole nie miałam, ale w tym cyklu brałam olej z wiesiołka 2x2 kapsułki dziennie, więc może to się przyczyniło do takiej owulacji
Hej , ja tez w tym cyklu biorę olej z wiesiołka , tyle ze mam coś dziwnego i nie wiem jak to możliwe :( miałam ten cykl 33 dniowy dzisiaj 10 dzień cyklu a ja mam wrażliwe piersi boli mnie podbrzusze bardzo ... i miałam teoche śluzu płodnego , bardzo wcześnie byłaby ta owulacja ... czy to wogole możliwe? I czy ten śluz jeszcze się rozkreci czy jutro już będzie po owulacji , dzisiaj nie ma mego ukochanego przy mnie :(
 
reklama
Ja właśnie pierwszy pozytywny miałam 16.07 i mam nadal. Już nie robię tych testów. Przytulanki były wtedy kiedy czułam się jak na owulację, ból jajnika, śluz i test. Teraz mimo pozytywnych testów nie mam objawowo owulacji, to myślę że już po niej. 🤔 Teraz tylko cierpliwość i testowanie...❤
Hej. Dalej masz pozytywne testy? 🤔
 
Do góry