reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

A wcześniejsze cykle były krótsze? Możliwe, że teraz szybciej owu przyszła, a przytulanki były np wczoraj? Wystarczy nawet jak przed owu 2-3 dni były przytulanki a plemniki dają radę przeżyć. Ja już od 15dc cyklu czułam jajniki 18dc test owu pozytywny a 19dc strasznie mnie bolały jajniki, wtedy chyba też owu była, bo też na podstawie temperatury sprawdzam.
Jak chłop wróci to bierz go od razu w obroty, może jeszcze owu nie ma a tylko się zapowiada
Wcześniej cykle 28/29 tylko teraz jakiś długi 33 dc. Co mnie zdziwiło ... przytulanki ostatni raz były w niedziele z rana , ale jakoś nie wierze ze plemniki przetrwały , wczoraj miałam ten ból brzucha i już przed pójściem spac dużo śluzu płodnego ...Haha No jak tylko wroci to bym wziela w obroty , dzisiaj moje urodziny mam nadzieje ze wroci ... ale ja w niedziele przy ostatnim przytulaniu mokra nawet nie byłam , nie czułam żeby był tam jakiś śluz :( wiec z tego chyba nic nie wyjdzie ... ale jeśli owulacja nastąpiła wczoraj to już chyba dzisiaj ostatni dzień mamy szanse , ale czemu śluz tylko wczoraj mialam
Wieczorem ?:(
 
reklama
Wcześniej cykle 28/29 tylko teraz jakiś długi 33 dc. Co mnie zdziwiło ... przytulanki ostatni raz były w niedziele z rana , ale jakoś nie wierze ze plemniki przetrwały , wczoraj miałam ten ból brzucha i już przed pójściem spac dużo śluzu płodnego ...Haha No jak tylko wroci to bym wziela w obroty , dzisiaj moje urodziny mam nadzieje ze wroci ... ale ja w niedziele przy ostatnim przytulaniu mokra nawet nie byłam , nie czułam żeby był tam jakiś śluz :( wiec z tego chyba nic nie wyjdzie ... ale jeśli owulacja nastąpiła wczoraj to już chyba dzisiaj ostatni dzień mamy szanse , ale czemu śluz tylko wczoraj mialam
Wieczorem ?:(
To wszystkiego najlepszego, życzę aby się udalo❤️ ja już 13 cykl starań. Może akurat wczoraj było go więcej, może faktycznie ta owu u Ciebie była wczoraj, najlepiej jakbyś sobie w kalendarzyk zapisywała i obserwowała swoje cykle, żeby jakiś schemat obrać. Nie trać nadziei, może akurat się udało. Ja dzisiaj idę na badanie progesteronu sprawdzić czy owu była
 
To wszystkiego najlepszego, życzę aby się udalo❤ ja już 13 cykl starań. Może akurat wczoraj było go więcej, może faktycznie ta owu u Ciebie była wczoraj, najlepiej jakbyś sobie w kalendarzyk zapisywała i obserwowała swoje cykle, żeby jakiś schemat obrać. Nie trać nadziei, może akurat się udało. Ja dzisiaj idę na badanie progesteronu sprawdzić czy owu była
Dziękuje 😘Ja już rozkładam Ręce ju mam dosyc , powinnam mieć wogole owulacje późno , a wczoraj ja czułam i ten śluz , dzisiaj boli brzuch i piersi ale śluz jest jak balsam biały ... płodnego śluzu nie widze i nie rozumiem czemu tylko mialam
Jeden dzień .Już mam dosyc co miesiąc stresów starań itp . Ale tobie życzę szczęścia oby się udało ❤️
 
Hej! Jak Ci w końcu wyszły te testy? Będę robić 1 raz a niby w niedziele mam owulacje i nie bardzo wiem od czego zacząć 🙈
 
Mi wyszedł z 10 min taki niby za 4 dni mam mieć owulacje , zobacz sobie czy masz podobnie 😊
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 71
Ja mam jeszcze pytanie, czy są osoby które zachodzą w ciążę jeśli testy owulacyjne wychodzą im pozytywne cały czas w 2 połowie cyklu?🤔
Mi wychodziły pozytywne, miałam potężne bóle jajników, wszystkie objawy owulacji przez 4 cykle i nic. Zaczęłam brać zioło niepokalanka przez 2 tygodnie w dniu spodziewanej @ zrobiłam test i wyszedł pozytywny, odstawiłam zioło. Poz 7tyg okazało się, że to ciąża bliźniacza😍
 
reklama
Mi wychodziły pozytywne, miałam potężne bóle jajników, wszystkie objawy owulacji przez 4 cykle i nic. Zaczęłam brać zioło niepokalanka przez 2 tygodnie w dniu spodziewanej @ zrobiłam test i wyszedł pozytywny, odstawiłam zioło. Poz 7tyg okazało się, że to ciąża bliźniacza😍
Dziś kupię.niepokalanka. jak przyjmowałas go?
 
Do góry