reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Wczoraj był pozytywny a dziś nie robiłam a Twoja koleżanka? Mam jeszcze jeden test w sumie mog zrobić z ciekawości.
Kurcze dlugo masz pozytywne...
ona ma od wczorajszego popoludnia negatywne juz, 18,19 miala pozytywne rano i na wieczor 20stego pozytywny byl tylko rano,pozniej juz negatywne i nie wie czy to w porzadku jest czy nie za krotko 🙈 Dodatkowo od wczoraj wieczora ma bol podbrzusza jak na @, wczoraj wieczorem jak badala szyjke zauwazyla zylki krwi w sluzie, a dzis miala rozowy sluz,ktory juz na wieczor jest normalny 🙈 jednak bol podbrzusza sie utrzymuje,raz mocniej raz mniej i czasami czuje klucie jajnika- to chyba owulacja byla...
 
Wczoraj był pozytywny a dziś nie robiłam a Twoja koleżanka? Mam jeszcze jeden test w sumie mog zrobić z ciekawości.
Ona tez Zrobila dzis z czystej ciekawosci test popoludniu i wieczorem to sa juz negatywne. Dodam zdjecie.
 

Załączniki

  • 20200721_194914.jpg
    20200721_194914.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 50
  • 20200721_135900.jpg
    20200721_135900.jpg
    603,3 KB · Wyświetleń: 58
Kurcze dlugo masz pozytywne...
ona ma od wczorajszego popoludnia negatywne juz, 18,19 miala pozytywne rano i na wieczor 20stego pozytywny byl tylko rano,pozniej juz negatywne i nie wie czy to w porzadku jest czy nie za krotko 🙈 Dodatkowo od wczoraj wieczora ma bol podbrzusza jak na @, wczoraj wieczorem jak badala szyjke zauwazyla zylki krwi w sluzie, a dzis miala rozowy sluz,ktory juz na wieczor jest normalny 🙈 jednak bol podbrzusza sie utrzymuje,raz mocniej raz mniej i czasami czuje klucie jajnika- to chyba owulacja byla...
Madzia daj znać jaki test ciazowy koleżance wyjdzie bo jestem ciekawa. 🙂Mnie mega sutki bola wciąż. 😌 Właśnie zrobiłam test owulacyjny ostatni. Wyszedł negatywny w końcu! Wysyłam fotkę pod postem ❤ Myślę, że owulację miałam 16/17 lipca, wtedy też był galaretkowaty śluz.
 

Załączniki

  • IMG_20200721_211441.jpg
    IMG_20200721_211441.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 58
Ostatnia edycja:
Madzia daj znać jaki test ciazowy koleżance wyjdzie bo jestem ciekawa. 🙂Mnie mega sutki bola wciąż. 😌 Właśnie zrobiłam test owulacyjny ostatni. Wyszedł negatywny w końcu! Wysyłam fotkę pod postem ❤
Dam znac ❤ sama jestem ciekawa czy im sie uda. Tylko 3 dni sie starali jak byly pozytywne,wiec moze za pozno zaczeli, no zobaczymy. Kiedy najlepiej zrobic test? Po 14 dniach? Ona to by juz chciala 😅🤣
No to czekam na informacje od ciebie 🥰
Kiedy bedziesz testowac?
Czytalam,ze po owulacji piersi moga byc wrazliwe, tak samo te bole podbrzusza sa normalne 🙈 ale ja sie na tym nie znam,nigdy nie robilam testow owulacyjnych i robic raczej nie bede bo to wiecej stresu niz to warte 🙈🙈
 
Dam znac ❤ sama jestem ciekawa czy im sie uda. Tylko 3 dni sie starali jak byly pozytywne,wiec moze za pozno zaczeli, no zobaczymy. Kiedy najlepiej zrobic test? Po 14 dniach? Ona to by juz chciala 😅🤣
No to czekam na informacje od ciebie 🥰
Kiedy bedziesz testowac?
Czytalam,ze po owulacji piersi moga byc wrazliwe, tak samo te bole podbrzusza sa normalne 🙈 ale ja sie na tym nie znam,nigdy nie robilam testow owulacyjnych i robic raczej nie bede bo to wiecej stresu niz to warte 🙈🙈
Ja tak myślę aby w niedzielę zrobić test ciążowy, to będzie 25 dc... a po owulacji 10 dni.. nie wiem czy już wyjdzie. Bardzo się boję tego testowania, że się zawiodę tak jak w tamtym miesiącu. Trzymaj kciuki 😙 😙 😙
 
Ja tak myślę aby w niedzielę zrobić test ciążowy, to będzie 25 dc... a po owulacji 10 dni.. nie wiem czy już wyjdzie. Bardzo się boję tego testowania, że się zawiodę tak jak w tamtym miesiącu. Trzymaj kciuki 😙 😙 😙

Musisz myslec pozytywnie i nie tracic nadziei❤❤❤
Ja pamietam jak ja testowalam, to byl cien cienia,albo negatywny a ciaza byla, tylko,ze szybko ja stracilam 😞
Bede trzymac mocno kciuki ❤ i czekam na informacje czy sie udalo ❤❤❤
 
reklama
Hej , ja tez w tym cyklu biorę olej z wiesiołka , tyle ze mam coś dziwnego i nie wiem jak to możliwe :( miałam ten cykl 33 dniowy dzisiaj 10 dzień cyklu a ja mam wrażliwe piersi boli mnie podbrzusze bardzo ... i miałam teoche śluzu płodnego , bardzo wcześnie byłaby ta owulacja ... czy to wogole możliwe? I czy ten śluz jeszcze się rozkreci czy jutro już będzie po owulacji , dzisiaj nie ma mego ukochanego przy mnie :(
A wcześniejsze cykle były krótsze? Możliwe, że teraz szybciej owu przyszła, a przytulanki były np wczoraj? Wystarczy nawet jak przed owu 2-3 dni były przytulanki a plemniki dają radę przeżyć. Ja już od 15dc cyklu czułam jajniki 18dc test owu pozytywny a 19dc strasznie mnie bolały jajniki, wtedy chyba też owu była, bo też na podstawie temperatury sprawdzam.
Jak chłop wróci to bierz go od razu w obroty, może jeszcze owu nie ma a tylko się zapowiada
 
Do góry