reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Dziś kupię.niepokalanka. jak przyjmowałas go?
Jak juz straciłam nadzieję na zajscie to szukałam na necie naturalnych metod i ziół i znalazłam artykuł z badaniami na niepokalanku wykonanymi w DE. Uzywałam niepokalanka firmy Swanson, chyba 1 tab dziennie, juz nie pamiętam. Nie mowie na 100% ze to przez niego zaszłam w ciążę ale może coś w tym było.
 
reklama
Jak juz straciłam nadzieję na zajscie to szukałam na necie naturalnych metod i ziół i znalazłam artykuł z badaniami na niepokalanku wykonanymi w DE. Uzywałam niepokalanka firmy Swanson, chyba 1 tab dziennie, juz nie pamiętam. Nie mowie na 100% ze to przez niego zaszłam w ciążę ale może coś w tym było.
Zaczęłaś brać w okr słonym dniu cyklu? Czy bez różnicy?
 
Witam. Czy ktoś mogłby też zinterpretowac moją listę testow....hmmm jest dosc dziwna...
 

Załączniki

  • 20200929_002415.jpg
    20200929_002415.jpg
    925 KB · Wyświetleń: 78
16-17 dc miałaś najprawdopodobniej pik.
Ogólnie testy owulacyjne powinno się robić o stałej godzinie, najlepiej wieczorem, w przeciwieństwie do testu ciążowego.
Hej. Dziekuje za odpowiedz. No w sumie moze za czesto robilam te testy ale nie chciałam przegabic wyrzutu lh bo juz sie z mezem staramy dlugo o dziecko i dlatego zaczelam robic te testy wczesniej tez je robilam ale wyrzucalam teraz zaluje ale wygladaly podobnie do tych. Mam wrazenie ze co test to pozytywny ;) ale widocznie chcialam tak widziec. Miesiaczke mam dostac 10.10 wiec poczekamy zobaczymy, ogolnie z mezem serduszkowalismy 23ego i 26ego wiec czas pokaze.
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała taką sytuację??? Otóż od kilku dni robię sobie testy owu . I dla porównania robię z pierwszego moczu ( wiem że nie powinno się, ale tak jak mówię dla sprawdzenia) i drugi zawsze po kawie . I właśnie z pierwszego moczu kreska jest niemalże niewidoczna, A po kawie nawet galanta kreseczka . Już nie wiem o co w tym chodzi . Czytałam już po Internecie czy kawa bądź mleko mają jakiś wpływ na wzrost lh , ale podobno nie i już głupia jestem [emoji35]
20200930_082834.jpeg
20200930_082731.jpeg
 
Hey dziewczyny czy waszym zdaniem te testy owulacyjne pozytywne bo już glupieje
 

Załączniki

  • IMG_20211230_193732.jpg
    IMG_20211230_193732.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 37
reklama
Do góry