reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Klementynka22

Aktywna w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2020
Postów
87
Cześć,
Czy wszystkie testy są negatywne? Czy szansa na pozytyw? Kolejne testy były już blade całkowicie
 

Załączniki

  • 3AFEB5B9-FDDF-4831-8911-B7EA27D70289.jpeg
    3AFEB5B9-FDDF-4831-8911-B7EA27D70289.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 199
reklama
reklama
Trochę wyblakły. Tak w 15 dniu robiłam. Wynik był jasniejszy od kreski testowej. Tak wiem. Ciekawa jestem co przyniesie mi testowanie. Bardzo się boję negatywnego wyniku.
Jeśli masz wątpliwości to jedyne wyjście żeby je rozwiać to monitoring cyklu i ginekologa. Załączam Ci zdjęcie mojego testu po którym zaszłam w ciąże. Jaśniejszy z dnia poprzedniego, ciemniejszy z piku. Również do końca nie byłam pewna czy to „to”, ale miałam pod ręka testy strumieniowe i tam pokazała się znacznie ciemniejsza kreska
 

Załączniki

  • 6C4EF127-B017-4499-A928-4DFC2BA12734.png
    6C4EF127-B017-4499-A928-4DFC2BA12734.png
    434,8 KB · Wyświetleń: 49
Jeśli masz wątpliwości to jedyne wyjście żeby je rozwiać to monitoring cyklu i ginekologa. Załączam Ci zdjęcie mojego testu po którym zaszłam w ciąże. Jaśniejszy z dnia poprzedniego, ciemniejszy z piku. Również do końca nie byłam pewna czy to „to”, ale miałam pod ręka testy strumieniowe i tam pokazała się znacznie ciemniejsza kresk
 
Przepraszam że zapytałam. Życzę Ci aby Ci się udało. Kochana a kiedy będę mogła iść na hcg? Testować w domu się nie będę.
Nie ma sprawy 😉 nie załamuje rąk😉 czekaj minimum do dnia spodziewanej miesiączki. Bo jak pójdziesz wcześniej to będziesz się zastanawiała czy nie za wcześnie poszłaś testować i będziesz tylko o tym myśleć. Cierpliwość trzeba ćwiczyć, pewnie się przyda 😁
 
reklama
Nie ma sprawy 😉 nie załamuje rąk😉 czekaj minimum do dnia spodziewanej miesiączki. Bo jak pójdziesz wcześniej to będziesz się zastanawiała czy nie za wcześnie poszłaś testować i będziesz tylko o tym myśleć. Cierpliwość trzeba ćwiczyć, pewnie się przyda 😁
Wizytę u ginekologa mam 5.02. Na hcg umówiłam się w poradni 3.02. Nie za wcześnie? Pierwszy dzień @ też mam na 5.02.
 
Do góry