reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy po inseminacji

Dołączył(a)
7 Marzec 2021
Postów
1
Czesc . Jestem tu nowa . Mam pytanie dzis jest 13 dzien po inseminacji. zrobilam test domowy ale nie wyszedl . W piatek bylam u lekarza mialam pobierana krew na bete i wyszlo ze jest . Nisko ale jest. I lekarz nie moze jeszcze jednoznacznie powiedzieć . I zaczynam sie martwic bo nie wiem czy za wczesnie czy poprostu zaczac oswajac sie z mysla ze znowu nie wyszlo. Dodam ze ostatnio mam bol w podbrzuszu i bardzo czesto latam do lazienki .
 
reklama
Czesc . Jestem tu nowa . Mam pytanie dzis jest 13 dzien po inseminacji. zrobilam test domowy ale nie wyszedl . W piatek bylam u lekarza mialam pobierana krew na bete i wyszlo ze jest . Nisko ale jest. I lekarz nie moze jeszcze jednoznacznie powiedzieć . I zaczynam sie martwic bo nie wiem czy za wczesnie czy poprostu zaczac oswajac sie z mysla ze znowu nie wyszlo. Dodam ze ostatnio mam bol w podbrzuszu i bardzo czesto latam do lazienki .
Jaki był wynik beta? Większość testów ciążowych ma czułość 10 albo i więcej więc test może wyjść negatywny, a beta może dopiero zacząć rosnąć. Najlepiej powtórzyć betę za dwa trzy dni.
 
Czesc . Jestem tu nowa . Mam pytanie dzis jest 13 dzien po inseminacji. zrobilam test domowy ale nie wyszedl . W piatek bylam u lekarza mialam pobierana krew na bete i wyszlo ze jest . Nisko ale jest. I lekarz nie moze jeszcze jednoznacznie powiedzieć . I zaczynam sie martwic bo nie wiem czy za wczesnie czy poprostu zaczac oswajac sie z mysla ze znowu nie wyszlo. Dodam ze ostatnio mam bol w podbrzuszu i bardzo czesto latam do lazienki .
Powtórz dziś betę. Jeśli jest przyrost min. 66% to wszystko zmierza w dobrą stronę a ciąża jest po prostu bardzo wczesna.
 
Do góry