reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta 7 dni po inseminacji

Doglovers

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2022
Postów
54
Cześć,
Dziś 17.03 miałam pierwszą inseminacje na naturalnym cyklu bez stymulacji nasieniem męża (ocena nasieniem na 3+/słabą 4- jak to powiedział lekarz) prosił abym przyszła na wizytę dokładnie za tydzień w piątek 24.03
Czy myślicie ze za tydzień mogę usłyszeć jakieś pozytywne wieści jeśli się udało?
 
reklama
Nie wiem w jakim celu ta wizyta bo na tym etapie nie ma szans aby coś można było zobaczyć.
 
Mialam inseminacje w piatek, kazal mi przyjsc wtorek- czwartek. Celem było upewnienie się ze pecherzyk na pewno pękł- mialam inseminacje na niepeknietym, po zastrzyku.
Moze to tez u ciebie cel kontrolny. Ciazy nie ma szans zobaczyć.
 
Mialam inseminacje w piatek, kazal mi przyjsc wtorek- czwartek. Celem było upewnienie się ze pecherzyk na pewno pękł- mialam inseminacje na niepeknietym, po zastrzyku.
Moze to tez u ciebie cel kontrolny. Ciazy nie ma szans zobaczyć.
Hej dziewczyny !
Dziś byłam na wspomnianej kontroli.
Wszystko w porządku. Lekarz powiedział że jest ciałko żółte i przepisał mi 2 razy dziennie duphaston na 12 dni (chyba ze @ się pojawi to mam przerwać) i mam być dobrej myśli.
Pozostaje mi czekać. :-)
Czy macie jakieś dobre rady aby przetrwać te kilka dni ?
 
Hej dziewczyny !
Dziś byłam na wspomnianej kontroli.
Wszystko w porządku. Lekarz powiedział że jest ciałko żółte i przepisał mi 2 razy dziennie duphaston na 12 dni (chyba ze @ się pojawi to mam przerwać) i mam być dobrej myśli.
Pozostaje mi czekać. :-)
Czy macie jakieś dobre rady aby przetrwać te kilka dni ?
Ja bym w tych 12 dniach zrobiła betę z krwi i jak wyjdzie negatywna dopiero przerwać duphaston
 
Hej,
Strona główna babyboom.plForum BabyBoom
D


reklama

12 dni po inseminacji dziwne plamienia​

Przestań obserwować
•••
D

Doglovers

Zaciekawiona BB​

Cześć!
Dnia 17.03(piątek) miałam pierwszą inseminacje. Na naturalnym cyklu.
Leżałam, odpoczywałam oszczędzałam się.
24.03 wizyta : endometrium cytuje lekarza "ładne", "mamy ciałko żółte" , przepisany Duphaston 2tabletkix1dziennie przez 12 dni czyli do 4.04
Po 3-4 dniach brania tabletek dziwne samopoczucie , ból piersi, senność, rozdrażnienie, totalna dekoncentracja w pracy. Nie wiedziałam co robię (trzy razy podchodziłam do jakiegoś tematu/zadania) mega nieogarnięty mozg. Lekkie bóle w podbrzuszu.
Cykle mam 30-32 dniowe. Miesiączka powinna być ok 3-5.04
3 kwietnia zauważyłam na majtkach delikatną plamke w kolorze brązowym.
Dziwne bo zawsze miałam @ mega obfitą i kolor czerwony. Pomyślałam że może to plamienie implatacyjne (ok 12 dzień po inseminacji czyli by się zgadzalo)
Kolejny dzień delikatne muśnięcie branży plamieniem na wkładce. W drugiej części dnia również po długim spacerze z psem to samo. Mocz nie jest czerwony ani podbarwiony. Kolor moczu tak jak zawsze.
Na papierze gdy się podtarlam lekkie muśnięcie brązowym.
Czy to może początek miesiączki a kolor wywołał duphaston ? Czy może jednak to ciaza ?
Biore dodatkowo kwas foliowy , jodid, euthyrox 75(pół tabletki raz dziennie) I zelazo o nazwie Tardyferon for 80+20 1 tabl dziennie.
 
A robiłaś test? Jeżeli byłaby to ciąża to powinien już wyjść wiarygodny. Minęło ponad dwa tygodnie od IUI a Ty nawet bety nie robiłaś?
 
Nie ani testu ani bety. Lekarz mowil że przez 12 dni mam brać duphaston jak się @ nie pojawi to zrobić test ciazowy. Dlatego jutro chce robić test ale musze go kupić
Zrobię go po południu i w czwartek rano. Chcę też jechać na krew.
Wizytę planowana mam na 11.04 (zaplanowana po wizycie po insem)
Zobaczę jeszcze co będzie w nocy...
Ale mam mętlik w głowie i nie wiem czy jutro wziąść duphaston czy nie...
 
Nie ani testu ani bety. Lekarz mowil że przez 12 dni mam brać duphaston jak się @ nie pojawi to zrobić test ciazowy. Dlatego jutro chce robić test ale musze go kupić
Zrobię go po południu i w czwartek rano. Chcę też jechać na krew.
Wizytę planowana mam na 11.04 (zaplanowana po wizycie po insem)
Zobaczę jeszcze co będzie w nocy...
Ale mam mętlik w głowie i nie wiem czy jutro wziąść duphaston czy nie...
Test jest wiarygodny po 14 dniach od IUI. Kup rano i go zrób. Duphaston może blokować pojawienie się krwawienia, więc nie wiem na co czekasz.
 
reklama
Tak, taki mam zamiar.
A w razie czego lekarz mowil że jak wyjdzie pozytywny to mam dalej brać duphaston.
Apteka rano, test i będzie wszystko jasne
 
Do góry