reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy po tygodniu

Dołączył(a)
18 Grudzień 2021
Postów
2
Witam dziewczyny. Mam taka zawgostke i pytanie. Staramy się mężem o dziecko. Zrobiłam test 7 dni po stosunku i odziwo wyszedł pozytywny, na drugi dzień tak samo. Zrobiłam po tygodniu i rowniez pozytywny ale jakby trochę słabsza kreska. Jestem 9 dni przed @. Czy to normalne, ze może być jaśniejsza w porównaniu do tamtej ? Pozdrawiam was wszystkie :)
96CB782D-858E-4501-9E62-1F4CED1EE939.jpeg
 
reklama
Starając się o ciąże macie tylko jeden stosunek w cyklu?
Raczej nie możliwe, aby test wykonany 7 dni po stosunku był pozytywny. Moim zdaniem już dawno powinnaś zbadać betę bo albo testami jest coś nie tak, albo ciąża jest starsza niż podejrzewasz
 
Starając się o ciąże macie tylko jeden stosunek w cyklu?
Raczej nie możliwe, aby test wykonany 7 dni po stosunku był pozytywny. Moim zdaniem już dawno powinnaś zbadać betę bo albo testami jest coś nie tak, albo ciąża jest starsza niż podejrzewasz
Poprzedni @ miałam w terminie 31.11-3.12. Po niej były normalne stosunki, co dwa dni, dwa razy dziennie zależy. 3 testy równej firmy pokazywały pozytyw i to jak pisałam 7 dni po pierwszym stosunku.
 
Porównujesz przelażały 7 dni test ze świeżym testem. Na tym wcześniejszym kreska mogła ściemnieć pod wpływem czasu.
Zresztą nawet zwróć uwagę na tło - na zdjęciu jest prawie brązowe jakby test przeleżał 7 miesięcy, a nie 7 dni ;-)
 
Do góry