reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy

reklama
Jest tu ktoś kto robił 5 dni wcześniej przed planowana @ I miał test pozytywny?
Ja jestem 6 dni przed @ i tak bardzo bym chciała żeby był pozytywny, ale boje się zrobić bo podejrzewam że będzie negatyw i się rozczaruje a Ty jesteś przed @ i chcesz zrobić test ?
 
Tak... Poniedziałek, wtorek powinnam dostać ale od 3 dni mam straszne kłucia brzucha taki wzdęty mam i tak mnie korci żeby zrobić ten test... Ale chyba nie ma co...
Ja jestem 6 dni przed @ i tak bardzo bym chciała żeby był pozytywny, ale boje się zrobić bo podejrzewam że będzie negatyw i się rozczaruje a Ty jesteś przed @ i chcesz zrobić test ?
 
Czytałam, różne opinie , że 8 dni po stosunku można zrobić test, albo w dniu spodziewanej @...
Ja jestem 6 dni przed @ i tak bardzo bym chciała żeby był pozytywny, ale boje się zrobić bo podejrzewam że będzie negatyw i się rozczaruje a Ty jesteś przed @ i chcesz zrobić test ?
 
Czytałam, różne opinie , że 8 dni po stosunku można zrobić test, albo w dniu spodziewanej @...
Też czekam z testem na miesiączkę, też mnie korci ale się boję że będzie negatywny, w zeszłym miesiącu robiłam testy przed okresem były negatywne i miesiączka przyszła normalnie w terminie, obawiam się że teraz też tak będzie, więc staram się czekać żeby nie robić sobie złudnych nadziei
 
Te czekanie wykańcza.. Niby to tylko kilka dni, a dla mnie to jak wieczność [emoji23]
Też czekam z testem na miesiączkę, też mnie korci ale się boję że będzie negatywny, w zeszłym miesiącu robiłam testy przed okresem były negatywne i miesiączka przyszła normalnie w terminie, obawiam się że teraz też tak będzie, więc staram się czekać żeby nie robić sobie złudnych nadziei
 
Te czekanie wykańcza.. Niby to tylko kilka dni, a dla mnie to jak wieczność [emoji23]
Doskonale Cię rozumiem, mam to samo 🙃 🤷🏼‍♀️ ale boje się też tego że.zrobie test przed @ okaże się pozytywny a @ i tak przyjdzie bo i tak się zdarza podobno nie zdajemy sobie nawet sprawy jak często możemy być w ciąży która samoistnie odchodzi wraz z pojawiająca się miesiączka, my dopiero zaczęliśmy starania jest to nasz drugi cykl kiedy oczekujemy na zrobienie testu, a jak u Ciebie ?
 
reklama
Do góry