reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To My... październikowe mamuśki 2016 :)

Jeśli można to proszę o dopisanie termin 12.10 prawdopodobnie dziewczynka (chyba że jej siusiak urośnie:-D) Rydułtowy
 
reklama
TOLA Oooo faktycznie mam kompana :D I terminy bardzo bliskie! Ciekawe która Niespodzianka będzie pierwsza :)
 
Poprawiłam co trzeba ... pw dostałam zaledwie od kilku osób...

Bardzo proszę te z Was, których nie ma na liście o wiadomość z danymi, kótre chcecie żeby się tu znalazły a min. TP i płeć dzidziusia jeśli jest Wam znana :)

Z góry dzięki i sorry, że troche to trwało no ale znalazłam chwile żeby zasiąść przed kompa i uzupełnić co trzeba...

Ps. usunęłam również z listy parę osób, które niestety przestały się całkowicie odzywać ... a do 2 czy 3 nie jestem pewna...
Ps.2 :) podsumowanie ile chlopców ile dziewczynek a ile niespodzianek zrobię jak dołącze brakujące z Was :) (póki co jest remis 17-17 plus 9 niespodzianek) :)

Pozdrawiam,
Ada
 
reklama

Podobne tematy

Do góry