reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To nam się podoba!

żużaczkowa posciel to taka jak moja babcia sama robila, mojej mamie zrobila na wyprawe slubna kilka takich kompletow poscielowych z wyszytymi inicjalami i innymi bajerami, zdolna kobitka byla
 
reklama
Jedyna stylowa rzecz u nas w domku ::). DOstaliśmy ją w prezencie ślubnym i teraz niestety nie mamy gdzie jej wyeksponować. Ale w budowanym domku chciałabym żeby stala na małym stoliku z hatowanym obrusikiem albo takim dzierganym. Lampa jest stylizowana na starą  ale myślę, że wykonawca zrobił to w dobrym stylu.
1lt8.jpg


A taki materiał podoba mi się np. na poduchy. W krakowie jest sklep z materiałami  w takim stylu i do tego kosmetyczki, torebki i inne fajne rzeczy uszyte właśnie z tego typu materiałów. Ta kosmetyczka to akturat suvenir z Francji
3aj2.jpg
 
Zdjęcia, żużaczku...tylko to mam na razie jesienno-zbiorowe w domku. Moze z czasem cos przybędzie. Kolejno- suszona hortensja, swieczniki z aronia i zbiory w ramkach.

img0062sj4.jpg


img0064vg0.jpg


img0065pk8.jpg
 
to jest mój kącik:

imag0007ut3.jpg


i uwielbiam zielen ona dodaje duszy mieszkaniu.

imag0005cz3.jpg


a to anił ,któty czeka na miejsce na kominku

imag0002dc2.jpg


i żyrandol tak na przyszłosc.

imag0006hj5.jpg



Mam nadzieje że coś sie przyda
 
Dawno mnie nie było.
No to moje panie co kochamy jesienią? Indiańskie lato, dzierganie, wełenki i czapki, no więc popatrzmy sobie, co nam szkodzi?

blossomragquiltpm6.jpg


Lubię tak wiązać szaliki...
uni03autumn20fashion20week202004208tm8.jpg


Lubię dzierganą biżuterię

knitgreyblueringxz3.jpg


...kwiatki z wełny

flowersat4.jpg


,...czapki i czapencje
nk257jn0.jpg

nk256jv5.jpg

nk076pk1.jpg

nk265xn4.jpg


Jesienią stópki muszą byc obute...

bb20pink20flower20bootiesfm1.jpg


..łepek zasłonięty...

img1598bm8.jpg
.

..a herbata ciepła ;D

teapotzk1.jpg


 
reklama
Do góry