reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel

Jestem już po 2 wizytach, wszystko dobrze. Pani u której byłam prywatnie świetna, naprawdę fajne podejście, porozmawiała i dokładnie zbadała. Zapomniałam spytać o torbiel 😁 także w tym temacie nic niewiem bo nic nie powiedziala. Serduszko ładnie bije, wygląda że jest ok, powiedziała żeby spokojnie iść na prenatalne i się nie martwić. Pomału można bliskim powiedzieć.
bardzo się ciesze. Spoko nic nie mówiła sama to znaczy że nie ma czym się przejmować 😗🙃😉
 
reklama
Witaj, co u Ciebie, jak dzidzią w brzuszku? U mnie dobrze, na ostatnim badaniu lekarz pokazał jajka i będzie Adaś 😁 Obecnie 18 tydzień 🙂
ja byłam wczoraj na USG u mnie prawdopodobnie CÓRCIA będzie Nel😍 a na prenatalnych 10maja doktor sprawdziła jajniki i czysto po torbieli ani ślady😁😄
Oby już do końca ciąży same dobre wiadomości! . Pozdrawiam Cię serdecznie i gratuluję Synusia 😍
 
Do góry