reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Totalnie zgłupiałam z infekcjami.

Lusia62

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
385
Kobietki ja już zgłupiałam.
Starszy syn zaczął gorączkowac w sobotę, dwie doby gorączki zostało tylko i wyłącznie bardzo czerwone gardło.
Lekarz stwierdził, że wirusowe antybiotyku nie dał.
Dzisiaj młodszy syn zagorączkował, ma identyczne objawy co Starszak i również czerwone gardło. Poszłam do lekarza, przyjmował inny i przepisał mlodszemu antybiotyk na 7 dni.
Spytałam się czy to angina?
A on stwierdził, żadnych czopow nie na tylko gardło czerwone.
Teraz zgłupiałam jeden nie miał antybiotyku, drugiemu przepisali.
Mimo, że objawy te same, byłam świecie przekonana, że to to samo, ale poszłam bo młody miał mieć szczepienie.
Rozsądek mówi mi, żeby wstrzymać się jeszcze, a z drugiej strony paraliżuje mnie strach.
 
reklama
Rozwiązanie
A masz możliwość zrobić w laboratorium test na crp? Wtedy by sie okazało czy wirus czy bakteria, i jeśli wirus mogłabyś sie wstrzymać z antybiotykiem. Nie mieszkam w Polsce, ale moja siostra tak robi, i nie jest to duży koszt prywatnie. Tutaj test crp to u lekarza standard. Nikt nie przepisze antybiotyku jeśli wynik nie wskazuje na bakterie.
W chwili obecnej musiałabym jechać kilkanaście km do szpitala, a syn po kąpieli juz🙄
A masz możliwość zrobić w laboratorium test na crp? Wtedy by sie okazało czy wirus czy bakteria, i jeśli wirus mogłabyś sie wstrzymać z antybiotykiem. Nie mieszkam w Polsce, ale moja siostra tak robi, i nie jest to duży koszt prywatnie. Tutaj test crp to u lekarza standard. Nikt nie przepisze antybiotyku jeśli wynik nie wskazuje na bakterie.
 
A masz możliwość zrobić w laboratorium test na crp? Wtedy by sie okazało czy wirus czy bakteria, i jeśli wirus mogłabyś sie wstrzymać z antybiotykiem. Nie mieszkam w Polsce, ale moja siostra tak robi, i nie jest to duży koszt prywatnie. Tutaj test crp to u lekarza standard. Nikt nie przepisze antybiotyku jeśli wynik nie wskazuje na bakterie.
W chwili obecnej musiałabym jechać kilkanaście km do szpitala, a syn po kąpieli juz🙄
 
Rozwiązanie

Podobne tematy

Do góry