reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trampolina dla dzieci

Serio my mamy trampolinę już tyle lat i nikt nic sobie nie zrobił jak masz dobrze zabezpieczone to jest bezpieczne.
Ja się podzieliłam swoim doświadczeniem, cieszy mnie że inni takich nie mają. Tylko jak zabezpieczyć żeby jedno dziecko drugiemu nie wbiło palca w oko lub nie złamało nosa? Kask?
 
reklama
Ja się podzieliłam swoim doświadczeniem, cieszy mnie że inni takich nie mają. Tylko jak zabezpieczyć żeby jedno dziecko drugiemu nie wbiło palca w oko lub nie złamało nosa? Kask?
Mam 3dzieci i bawią się zawsze ma trampolinie razem też mam dużą ta trampolinę około 4m jakoś tak. Nikt nikomu nie wsadził palca ani nic nie zrobił wiadomo są pilnowani żadnego wypadku nie mieli...bez kasku normalnie
 
Już tak nie demonizujmy tej trampoliny. Dużo większe prawdopodobieństwo wypadku jest poza nią. Dzieci mogą sobie wsadzić palce w oczy czy złamać nos przy wielu innych zabawach.
Trampolina 3 m powinna wystarczyć. U nas czasami bawi się na niej 5 dzieci i nic nikomu się nie stało.
 
Już tak nie demonizujmy tej trampoliny. Dużo większe prawdopodobieństwo wypadku jest poza nią. Dzieci mogą sobie wsadzić palce w oczy czy złamać nos przy wielu innych zabawach.
Trampolina 3 m powinna wystarczyć. U nas czasami bawi się na niej 5 dzieci i nic nikomu się nie stało.


Jak dzieci poniesie zabawa to i każde miejsce może być niebezpiecznie. My też mamy 3m trampoliny i jest wszystko ok. Dzieciaki, które z naszą córka się bawiły nie doznały większych urazów, poza bolącymi nogami od skakania. Im większa tym lepsza, bo więcej miejsca ma każde z nich. Nasza w dodatku lubi salta na niej robić i nic sie strasznego nie stało.
 
Tez mam duża trampolinę i dzieciaki nigdy nic sobie na niej nie zrobiły. Mam siatkę naokoło niej, wejście zapinane na ekspres. Całe dnie potrafią na niej spędzić.
Ja się wieczorami na niej kładę bo jest szalenie wygodna.
 
reklama
Do góry