reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TROJACZKI-Julia+Hubert+Igor

Witam Julkę, Huberta i Igorka! Trzy szczęścia naraz! Rodzicom gratuluję!
Ja musiałam się męczyć 3 razy,aby mieć swoją trójkę a tu masz raz i już :)

 
reklama
Gratukacje i zycze abys znalazla czasem chwile dla siebie. Nie moge sobie nawet wyobrazic ile to jest roboty z takimi 3 stworkami, ale domyslams sie,ze tez wiele radosci. A karmisz nadal piersia?
 
witam!!!!

gratulacje wielkie!!!!podziwiam i gratuluje!!!
jak ja rodzilam tez w tym czasie przyszly na swiat trojaczki ale to bylo na Polnej w Poznaniu ;)
 
Jolik,
Ty przy tej ilośći zdjęć, w różnych odsłonach Tymka, tez mogłabyś mieć swoj wątek o wieloraczkach.
Wygląda tak jakbyś miała "ich" conajmniej pięcioro ;)
 
reklama
jestem zaskoczona ilością gratulacji ::)za wszystkie bardzo dziękujemy.Dziś byłam z Igorem u kontroli Pani doktor podsumowała krótko-dzieciak jest świetny!!!!!!!!!!! rozwija się prawidłowo i tylko wagowo odbiega od swoich rówieśników 8) wszyscy chcą wiedzieć jak sobie radzimy?
a no bywa z tym różnie,ogólnie dzieci są spokojne,ale pracy nie brakuje,sama nie wiem jak to się wszystko kręci,i jeszcze praca , ale na szczęście biuro mam w domu.Najwięcej kłopotu mam z zabraniem się z cała trójką na spacer,trzeba nakarmić ,przebrać,poczekać aż się odbije,a nie zawsze wszystkie chcą akurat jeść i tak jak dziś szybko do domu bo Igor nie zjadł ze wszystkimi i nagle płacz :mad: jest 23 wszystkie już smacznie śpią i ja ledwo patrzę na oczy czas spać bo nie wiadomo o której znów któreś będzie głodne. pa
 
Do góry