reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

troszkę smutniej...

Strasznie smutna historia tej maleńkiej....
Życzę Jej dużo siły i żeby pokonała to straszne choróbsko.

Los jest okrutny - i niesprawiedliwy.
 
reklama
Dziewczyny.
Mam prosbe:
Majeczka i jej rodzice biora udzial w Blogu Roku na onecie.
Kliknijcie na ich blog i zaglosujcie.
Moga wygrac 3 dni odpoczynku w Lebie,a mysle,ze im sie to bardzo nalezy.
http://blog.onet.pl/blogroku2006/kategoria_glosuj.html?catId=12

Majeczka niedawno obchodzila 2 urodzinki i zakonczyla chemie:-)
Oby juz teraz wszystko bylo dobrze!
Dziekuje Wam.
 
Witaj,
Nasza córeczka Majeczka jest bardzo ciężko chora. Wymaga rehabilitacji i specjalnej opieki. Jeżeli do tej pory nie rozliczyłaś/łeś się z Urzędem Skarbowym i nie wiesz, na co przeznaczyć 1 % swojego podatku - tego maila kierujemy właśnie do Ciebie.

Na specjalnie utworzone konto w organizacja pożytku publicznego o nazwie Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" można dokonywać wpłat 1% na rzecz Majuni.. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną w całości przekazane TYLKO i WYŁĄCZNIE dla naszej chorej Majuni (po okazaniu przez nas zapłaconych faktur m. in. za rehabilitację, leki, środki medyczne otrzymamy zwrot poniesionych kosztów).

To już nasza druga tego typu akcja – pieniądze uzyskane w poprzednim roku stanowiły dla nas bardzo dużą pomoc finansową.

Na prowadzonym przez nas blogu, na którym opisujemy nasza codzienną walkę z chorobą będzie wkrótce możliwość pobrania gotowego druku wpłaty – wówczas wystarczy wydrukować formularz, wpisać swoje dane oraz wyliczoną kwotę 1% podatku i dokonać wpłaty. Blog znajduje się pod adresem: maly WIELKI Majcik - Onet.pl Blog


Maja ma założoną swoją podstronę w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Poniżej przesyłamy do niej link:
Fundacja Dzieciom

Ponieważ nasz list zapewne dotrze do osób, które nas nie znają (łączą nas wspólni znajomi) chcielibyśmy krótko opisać historię choroby Majuni – szczegóły w załączniku. W załączeniu przesyłamy również zdjęcie naszej Majuni.

Poniżej przesyłamy szczegółowe dane do przelewu, tak, aby pieniążki z 1% podatku trafiły na konto Majuni.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i liczymy na Twoją pomoc. Pomagając Mai przeznaczasz 1% podatku na konkretny cel - na naszą chorą Majunię - obiecujemy, że zebrane w ten sposób pieniążki będą należycie wykorzystane.

Jeśli jest taka możliwość, to prosimy prześlij tego maila do swoich bliskich i znajomych..
Każda złotówka jest dla nas ważna.

Łączymy wyrazy wdzięczności
Maja, Aneta i Paweł Reichelt

Dane do przelewu:

Nazwa odbiorcy:
FUNDACJA DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"
UL. ŁOMIAŃSKA 5
01-685 WARSZAWA NIP: 118-14-28-385

Nr rachunku (PEKAO SA):
67 1240 1037 1111 0010 0583 9813

Tytułem (musi być tak wpisane w tytule przelewu jak poniżej - nic więcej, ani nic mniej):
3063, 1% PODATKU NA OPP

Podsumowując, to wszystko co jest napisane powyżej (nazwa odbiorcy, nr rachunku oraz tytułu wpłaty – treść przelewu jest bardzo ważna, ponieważ po numerze 3063 pieniążki trafią na subkonto Majuni) musi się koniecznie znaleźć w przelewie.

Jak dokonać wpłaty? Wystarczy zrobić poniższe trzy kroki:

1 KROK
Należy obliczyć swój podatek należny Urzędowi Skarbowemu. Kwotę podatku wpisujemy w pozycji 180 formularza PIT-36 lub 110 w formularzu PIT-37. Następnie obliczyć 1% z tego podatku - kwotę tę wpisujemy w rubrykę 181 w przypadku PIT-36 lub 111 w przypadku PIT-37, tj. rubryka "Kwota zmniejszenia z tytułu wpłaty na rzecz organizacji pożytku publicznego - na podstawie art. 27d ustawy". Przy obliczaniu 1% z podatku, w formularzu PIT wpisujemy kwotę pomijając grosze.

2 KROK
Gdy kwota już jest wyliczona, wystarczy ją wpłacić na podane przez nas konto Fundacji z tytułem „3063, 1% podatku na OPP” i zachować dowód wpłaty.
Uwaga! Wpłaty należy dokonać koniecznie przelewem bankowym lub wpłacić na poczcie w terminie do 30.04.2007 roku.

3 KROK
Jeśli wpłacacie Urzędowi Skarbowemu zaległy podatek, to należy pomniejszyć go o sumę wpłaconą już Fundacji.
Jeśli zaś to Urząd Skarbowy będzie zwracał nadpłatę, to powiększy ją automatycznie o sumę wpłaconą Fundacji.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: REICHELTP@POCZTA.ONET.PL lub telefonicznie 0-601-95-46-20.




Dostałam od Nich taką wiadomość. Myślę, że koniecznie trzeba ten 1 % przeznaczyć na leczenie Majeczki:tak:...Ja tak zrobię :happy:

 
Dziewczyny.
Mam prosbe:
Majeczka i jej rodzice biora udzial w Blogu Roku na onecie.
Kliknijcie na ich blog i zaglosujcie.
Moga wygrac 3 dni odpoczynku w Lebie,a mysle,ze im sie to bardzo nalezy.
Wybieramy Blog Roku 2006 - Onet.pl Blog

Majeczka niedawno obchodzila 2 urodzinki i zakonczyla chemie:-)
Oby juz teraz wszystko bylo dobrze!
Dziekuje Wam.

Anineczko ja glosuje na jej bloga codziennie. Rozeslalam linka do wszystkich znajomych z gg i oni tez glosuja i bardzo sie zaangazowali bo podali dalej i i ch znajomi tez glosuja :-) . Bardzo sie ciesze z tego powodu, ze jakos moglam pomoc.

Trzymam kciuki rowniez za Majeczke i jej powrot do zdroweczka.

Anineczko ta sa twoi znajomi :confused:
 
reklama
Ja też bardzo się cieszę, że im się udało :-). Zasłużyli na superaśne wakacje jak nikt :happy:
 
Do góry