reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

troszkę smutniej...

madga muszę ci się czym pochwalić, siostra była na badaniach w szpitalu i okazało się, że ma przegrodę w macicy, więc ją usunęli i lekarz powiedział, że teraz nie widzi przeszkód by zaszła w normalną zdrową ciążę, wiem, że po tym co przeszła bardzo się boi, że skończy się to tak jak poprzednio (trzy razy poroniła) ale ja wierzę, że będzie dobrze i żadnych ubranek nie oddaję, bo się na pewno przydadzą. Tak się cieszę i musiałam się z kimś tym podzielić.
 
reklama
Grooha wszystko będzie dobrze :) :). Musisz tylko polnować aby Olafek nie wyświnił ubranek marchewką. Bo jak będzie je nosił kuzyn lub kuzynka.
 
grooha mocno trzymam kciuki za twoją siostrę!!! Teraz musi być dobrze!!! Wiem co nieco o przegrodzie bo sama miałam o nią podejrzenia. U mnie skończyło się na histeroskopii diagnostycznej aby ją potwierdzić i ewentualnie usunąć a że nic tam nie było to i nic nie usunięto. Ale poznałam dziewczyny które rzeczywsiście po usunięciu przegrody raz dwa urodziły zdrowe dzieciaczki. Tak więc uściskaj siostrę serdecznie i tak jak mówiły dziewczyny szykuj ciuszki :)

 
Winia dopiero teraz przeczytałam o Pawełku! I ja się dołączę do pomocy. To jest imiennik mojego synka a jego tatuś ma takie dobrotliwe spojrzenie i widać, że kocha swoje dziecko przeogromnie!
 
madga pisze:
Winia dopiero teraz przeczytałam o Pawełku! I ja się dołączę do pomocy. To jest imiennik mojego synka a jego tatuś ma takie dobrotliwe spojrzenie i widać, że kocha swoje dziecko przeogromnie!
Dzięki magda. Tatuś Pawełka uwielbia. Jest on wspaniałym człowiekiem i jednym z najsympatyczniejszych jakich udało mi się poznać. ;D
 
Grooha, ściskaj siostrę i szykuj ubranka. ;) Coś czuję, że wkrótce się przydadzą ;D
 
madga strasznie ci wspolczuje, to takie smutne, az lzy cisna sie do oczu ;(, moje przedmowczynie napisaly juz wszytko to co ja bym chciala ci napisac. Twoje anioleczki zawsze beda przy tobie i patrza na ciebie i braciszka z gory. Pozdrawiam ciebie i maluszka i trzymaj sie mocno. Teraz juz bedzie tylko dobrze.

 
reklama
Winia postaram się pomoc Pawelkowi i poprosze o to rowniez wszystkich moich znajomych i rodzine. Mam nadzieje, ze duzo osob sie przylaczy i zdolamy wspolnymi silami pomoc.
 
Do góry