reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

troszkę smutniej...

reklama
Dziewczyny z całego serca dziękuję za wsparcie. Wiedziałam, że na Was zawsze można polegać. Serdeczne podziękowania i duże całusy dla kochanych mam i ich pociech od Pawełka i jego rodziców. Jesteście kochane :) :)
 
Dziewczyny, czy któraś z was ma taki monitor bezdechu?
Tragedia przeogromna, a ja chyba dzisiaj mogę zpomnieć o śnie.
Krzysiowi zdarza się czasami nie oddychać przez kilka sekund....i cóż to znaczy ????
O Boże ale mam stracha
 
ja po przeczytaniu tego mam obsesje na tym punkcie. Sprawdzam co chwile Antka jak spi.
Moze nie potrzebnie kazalam wam to czytac ???
Teraz bedziecie sie czegos obawialy, joanka przepraszam nie chcialam cie przestraszyc :(
 
Joanka pisze:
Dziewczyny, czy któraś z was ma taki monitor bezdechu?
Tragedia przeogromna, a ja chyba dzisiaj mogę zpomnieć o śnie.
Krzysiowi zdarza się czasami nie oddychać przez kilka sekund....i cóż to znaczy ????
O Boże ale mam stracha

Joanka ja czytałam, że bezdech około 15-sekundowy jest niebezpieczny, a wszystkie niemowlaki czasami robią sobie przerwy kilkusekundowe w oddychaniu...

 
reklama
Do góry