reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecia ciąża i ta jest inna czy to na chłopaka ?

Ja w kazdej ciazy na początku czulam sie paskudnie I wymiotowalam a mam dziewczynke, chlopca I dziewczynke. W pierwszej jadlam truskawki, pilam soki owocowe, jogurty z truskawkami I lody, w drugiej sledzie, banany I tylko herbata nie moglam patrzec na soki, w trzeciej litrami kakao I lody
 
reklama
A tak z ciekawości - czy w ciąży miałyście przeczucie, kto w brzuszku mieszka?
Ja w obu ciążach gdzieś podświadomie czułam i córkę i syna, na USG prenatalnym w pierwszej ciąży, jak pani doktor powiedziała, że dziewczynka, to rzuciłam do męża "a nie mówiłam?" i w drugiej ciąży też od początku czułam, że synek będzie (przy okazji zrobiłam wszystkie możliwe testy na płeć, bo strasznie chciałam mieć parkę), pani doktor też nie miała wątpliwości, od razu na pierwszym badaniu dała 95% pewności, że chłopiec :D
 
A tak z ciekawości - czy w ciąży miałyście przeczucie, kto w brzuszku mieszka?
Ja w obu ciążach gdzieś podświadomie czułam i córkę i syna, na USG prenatalnym w pierwszej ciąży, jak pani doktor powiedziała, że dziewczynka, to rzuciłam do męża "a nie mówiłam?" i w drugiej ciąży też od początku czułam, że synek będzie (przy okazji zrobiłam wszystkie możliwe testy na płeć, bo strasznie chciałam mieć parkę), pani doktor też nie miała wątpliwości, od razu na pierwszym badaniu dała 95% pewności, że chłopiec :D
Testy na płeć? Sprawdziły się? W którym tygodniu robiłaś?
 
W pierwszej nie miałam żadnego przeczucia. W drugiej miałam na dziewczynkę a wyszedł chłopak wiec moje przeczucia zawodzą
 
To i ja się wtrące :p
Ja mam od początku fazę na słodycze a mleko to sporadycznie jak sobie przypomnę że istnieje to wypije łyka, nie mam w ogóle ochoty na mleczne produkty są bo są. Myślałam że będzie dziewczynka a okazało się że będzie chłopiec :)
Pokażcie swoje skany z usg w 7tc?
 
A tak z ciekawości - czy w ciąży miałyście przeczucie, kto w brzuszku mieszka?
Ja w obu ciążach gdzieś podświadomie czułam i córkę i syna, na USG prenatalnym w pierwszej ciąży, jak pani doktor powiedziała, że dziewczynka, to rzuciłam do męża "a nie mówiłam?" i w drugiej ciąży też od początku czułam, że synek będzie (przy okazji zrobiłam wszystkie możliwe testy na płeć, bo strasznie chciałam mieć parkę), pani doktor też nie miała wątpliwości, od razu na pierwszym badaniu dała 95% pewności, że chłopiec :D
Taaak, ja byłam pewna od początku, ze bedzie chłopiec. O dziwo wystarczyło, ze spojrzałam na moje dwie koleżanki, ktore sa w ciąży i wiedziałam :D
 
reklama
Do góry