reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witam sie ;)

Domi już w przedszkolu-pomaszerował wesoło,dał 100 tysięcy buziaków i poszedł :))

Zuza ma na 11 rozpoczęcie..własnie sie szykujemy.

Iwet no to napiety plan dnia masz..u mnie troche mniej napięty:)

Zuz Inka czekamy za wieści dzidziusiowe:)&&&& żeby wszystko było si..
a Joaś (tak jak pisze Katrina) zrobiła sobie wolne od bb ,ma dużo zadań domowych i rozpoczęcie roku itdddd ,ale wróci..napisałam Jej smska o Twojej ciąży-ucieszyła się:):**

Weroniczka- :(((( oj kurka co za wieści..
współczuję i tulę..
&&& żeby szybko cos znalazł..
przykro mi,że tak u Was się stało:(

Iwosz-fajnie,że urlop udany..
a jeśli chcesz sie wygadac to wal smiało...też czasem jestem w psychicznej dooopie i wiem jakie to uczucie...nawet się pisać nie chce...
no i czekamy na wieści z wizyty:)

Katrina-no to macie gości:))

Ania- dzięki:)

Ewunia-dzięki słonko i dla Ciebie masa &&&& za dobre decyzje..
ściskam mocno kochana...

Sempe-&&&&&&&&&&&&&&&&&


buziaki kochane i udanych imprez w szkole na rozpoczęciu roku:)
 
reklama
witam się z rana
i zaczął się wrzesień...
Julka moja juz w przedszkolu poszła do najstarszej grupy i taka dumna ze hej
zaraz z Alkiem ide na rozpoczęcie, małego karmie i jesteśmy gotowi
mój mąż wczoraj złożył wypowiedzenie, godzine czasu rozmawiali se naszczęście bez negatywnych emocji, a w razie jak mojemu nie wypali z firmą to ma gwarantowane miejsce w tej pracy, wczoraj takze podpisal umowe najmu lokalu i teraz zabieramy sie za to z pełną piersią:)

mama sto lat dla Zuzi spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego naj naj

weroniczka przykro ze takie wiesci ale wierze ze bedzie lepsza praca, trzymam kciuki

ewuniaf organizuj sie i wracaj do nas bo brakuje tu ciebie

milego dzionka zycze wszystkim
 
Witam. Wczoraj spędziliśmy dzien u sister, jej się kończą wakacje bo belferka a szwagier miał urodzinki i była taka mini i,prezka. Wrócilismy o siódmej po Pola pracy.Dziś znów przyjedzie moja przyjaciółka z 2 letnią Zuzią na cały dzień.Jutro kolezanka z rodzinką, chrzciłam jej córkę, będą wr Wro z synkiem u lekarza i przyjada do Mili.
Czasem łapię się za głowę jak mi się w ciągu kilku dni goście nawarstwią. Dzięki dziewczyny za troskę o Mile:-)Wczoraj juz było w porządku. Dziś za to budziła się co 2 godziny w nocy, Cokies chyba u mnie teraz kryzys laktacyjny. Mam nadzieję, ze sobie poradzimy, mam w lodowce zapas mleka zamrozony z poprzedniego nawału. Mam nadzieję, jednak, że nie będę dokarmiac bo jak wiadomo to zaburza laktację. Cóż najwyżej będzie wisiała przez kilka dni na cycu częściej.
mama 100 lat dla Zuzi i powodzenia w szkole. Dla Domisia Buziaki od cioci. Ty od poniedziałku na 8? Mam nadzieję, ze Zuzia będzie miała wszystkie lekcje na 8.:-)
Weronika bardzo współczuję wam z powodu pracy męża. Mam nadzieję, ze mimo tego kryzysu z praca szybko znajdzie i to coś fajniejszego niz dotychczas.&&&&&&&&
cockies fajna sytuacj ,że mąż jak cos może wrócić, czego wam absolutnie nie wróżę. Interes na pewno sie rozkręci. &&&&&&&&&&&& zaciśnięte:-)
Iwosz witaj bo my sie nie znamy. Fajnie, ze zadowolona jesteś z urlopu. I lepiej, ze nie było upałów bo wtedy to się nie da nawet na plazy wysiedzieć, zwłaszcza z maluszkami i serduszkiem pod serduszkiem:tak:
zuz inka jak samopoczucie? Są juz jakieś objawy. Nie zyczę ci ich ja czekałam na nie jak głupia i doczekałam się wymiotowania przez 9 miesięcy:eek:
Katrina im więcej w towarzystwie języka tym szybsza nauka, kciuki za córę, na pewno sobie poradzi
iwet to niezły nawał obowiązków. A Daniel wysoki, ze hoho. Mój Maciek też niczego sobie już prawie 190cm. Krzyczę na niego z fotela dla dodania sobie animuszu

Maciek poszedł na rozpoczęcie roku. Zestresowany tym pierwszym dniem w LO i tym, ze nikogo nie ma. Wczoraj nie mógł zasnąć. Stary koń a przeżywa jak maluszek. Paweł bawi sie z Milą a ja z kawką relaksi a zaraz nastawię obiadek coby było wolne jak Ewelka przyjedzie.
Z okazji nowego roku szkolnego dla wszystkich szkolniaków duzych i małych powodzenia w nauce i oby do wakacji:-pA dla przedszkolaków miłych zabaw i wiele radości:-)
 
Cokies- ale super układ u męża w pracy:))) no to teraz luuuzik bo jakby nie wypaliło(tfu,tfu) to zawsze ma gdzie wrócić a to wazne:))
ciesze sie z Tobą !!
no i powodzenia na rozpoczęciu u Alka..my zaraz z Zuzą wychodzimy...

Wisieńka- noooooo to będziesz miała gości ,że hoho ;)
i super,że Emi już si:) wycałować stópki!!
no i dzięki za życzenia...
po-wo-dze-nie dla Maćka!!


ależ dziś uczuciowy dzień-od radości i euforii po płacz(na wątku Staraczek)...

Zuza ubrana na galowo od razu poważniej wyglada:
baiał bluzeczka
czarne spódniczka
białe rajstopki
2 warkoczyki po bokach....

moja uczennica;)
 
witajcie mamuski
i jak tam po rozpoczeciu szkoly? jak nasze pierwszaki? jakie wrazenia?jakie klasy?
biggrin.gif

Milena jest w 1 A
biggrin.gif

pokazcie swoich pierwszakow


Milenka jest zakochana w szkole
biggrin.gif
wczoraj dostala od pani gwiazdke,bo najszybciej z calej klasy sie rozpakowala i usiadla do ławki
biggrin.gif
ale norweska szkola to pewnie lajcik przy polskiej? bede czytac wasze sprawozdania,by sie orientowac jak to wyglada
Milena narazie w tym tygodniu miala tylko jedno zadanie domowe,dostala kartke,na ktorej musiala sie narysowac,napisac jak nazywa sie jej pani,co lubi robic najbardziej,co lubi jesc,kolo kogo siedzi,w tamtym tygodniu miala narysowac rysunek tematyka wakacje oraz pozaznazac slowka ,ktore sie rymuja
wszystkie czwartki sa bez szkoly,dzieci ida na wycieczke do lasu,wiec dzisiaj Mila jest w lesie,w tamtym tygodniu jedli jagody,ktore sobie zrywali,zobaczymy co dzisiaj beda robic
my rodzice dostalismy kartki z info,ze dzieci w czwartki nie maja przynosic do szkoly zadnych szkolnych spraw! poprostu dzien wolny
biggrin.gif

takze Mila zadowolona i co chwila jakies nowosci przynosi do domu,np.wczoraj kolega wyrwal sobie zeba na lekcji
laugh.gif



ja dzisiaj mam wolne,bo mamy malo pracy,wiec ja jako nowa siedze w domu,ale mi pasuje
zawiozlam dzieciaczki do przedszkola,szkoly,pojechalam na zakupy,bo dostalam z Kaphala smsa,ze jak kupie jeansy to dostane obnizke 100nok+25% jako dla stalego klienta-no i mam nowe jeansy
biggrin.gif

potem trafilam na promocje papieru toaletowego i mam teraz zapas na dwa miechy
laugh.gif


ide posprzatac mieszkanko,przygotowac obiad i Bibi musze w klatce kuwete wymienic,bo juz sie denerwuje czyscioch moj futrzany
biggrin.gif


odezwe sie na przerwie i postaram nadrobic ostatnie dwa dni
 
JESTEMŚMY po :)


dopiero wróciliśmy do domu..

Domi w przedszkolu si-jak już pisałam-masę buziaków dostałam i poleciał ;)
Zuza też dała radę..choć ciepło jest a ja Jej rajstopki założyłam ,ale kto wiedział,że słońce wyjdzie;/;/

w każdym razie apel był
pan burmistrz był
jakieś jeszcze 4 wazne głowy były

i to wsio-powitali,rozpoczeli rok i ...3klasiści przygotowali wiersze i piosenke na powitanie I klasistów i tu płakałaj ,że hoho....
chłopcy w garniturkach...:)))
pięknie :)

potem w klasie dogadywanie szczegółów..
dostaliśmy plan na jutro
kupilismy jeszcze książki do anglika
dostalismy kluczyki do szafek-każde dziecko swój
Zuza ma w dzienniku numer 6..

a na rozpoczęcie miłego dnia w szkole pani podarowała dzieciom po słoniku,żeby im przyniósł szczęście ;))

bilans tez zaliczony:)
wszystko si-dzieci zdrowe i sprawne ;))))


zasiadam do piwa bo jak wstałam o 7 i o 7.30 zawiozłam Domisia tak dopiero usiadłam.
dobrze,że Tom wziął wolne i razem się dzieliliśmy obowiązkami..


Lilka fajnie,że u Ciebie też super ;))) moja jest w I b :)
potem Tom wstawi fotę Zuzy:)
 
hEJ
I u nas juz rok szkolny rozpoczęty.BYło szybko i sprawnie bez żadnych wystepów.Pani dyrektor powitała dzieci na placu przy szkole a później każda klasa przeszła do swojej klasy w szkole i tam wychowawcy podali techniczne szczegóły.Ja poszłam do młodszej z racji że ona zaczyna zerówkę a mąż poszedł do starszej bo miały w jednym czasie rozpoczęcie.
Ja ksiązki młodszej kupię dopiero ok środy.Narazie będą luźne zajęcia by dzieciaczki się zaklimatyzowały troszke bo dziś jeden chłopiec ściskał mocno swoją mamę i nie chciał iść do grupy.
Mama Naj wszystkiego dla córeczki z okazji urodzinek .No i supcio że bilans zaliczony na plus ;-)
A teraz pokażę mojego zerówkowicza




 
Cześć kochane.

U nas też rok szkolny rozpoczety. Tadzio dzielnie poszedł do przedszkola za to Staś troszkę się zestresował. Kiedy pani dyrektor wyczytywała pokolei dzieci na środek Staś się przykleił do mnie i za nic nie chciał pójść sam. Musiałam z nim stanąć na środku. Ale z każdą minutą co raz bardziej się uspokajał i na konieć stwierdził że było fajnie i że jutro też chce iść. Mam nadzieję że nie będzie z tym kłopotów.

Magda słodka ta twoja córusia zerówkowiczka :-)
 
Witam wieczorkiem. Już po dzisiejszych gościach i przed jutrzejszymi. Emilka spi u siebie słodko a ja zaraz jakieś jedzonko upichcę i szybkie ciasto typu murzynek z masa mascarpone i TADAAA ,na tyle. Maciek wrócił z rozpoczęcia zadowolony. Wychowawcą jest pan od W-F a w klasie miłe dzieciaki. Plan oczywiście przeładowany i często na 10 do 14np.I Chemia 3 razy w tygodniu:-D:szok:Nie mam pojęcia o chemii mam nadzieję, ze sobie poradzi
Magda słodka twoja zerówkowa, zabójczy uśmiech:-)
Lila inna ta wasza szkoła, bez porównania do naszych a tym bardziej za Macka czasów. Może dziewczyny przyniosą jakieś nowości:tak:
mama super, ze wszystko poszło gładko a Zuza wyglądała cudownie:-)KOniecznie pokaz dziewczynom
spadam do gotowania
 
reklama
no i klops....czy też może raczej siusiak ;-):-D - wychodzi na to,że tym razem się pomyliliśmy ;-)

Wisienka - witaj!!
cieszę się,że udały się wam i dzieciom pierwsze dni szkoły :-)
 
Do góry