reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Azile kochana witaj nam :)) oszczędzaj sie proszę i leż jak trzeba ;)

Sempe -oby było po Twojej myśli..zdrówka dla Ali!!

Agatulka dzięki ... w avatarku to ja;)
gratuluję raz jeszcze córki!!
jesteś pełnoprawną wielodzietną hahaaa-zazdroszę jak nie wiem co:)) ale tak pozytywnie ;)


jak dobrze,że już 18.00 -już nie długo pójde spać
 
A ja siedzieć muszę w korytarzu w polskiej szkole bo mamy wywiadowki i nie moglam nigdzie pojechać.. vincent zaraz rano mial a oli teraz pod koniec zajeć . Nuda....
Martusia sliczna jest!!!
 
Agatulka jeszcze raz ogromne gratki dla Was i caluski dla martuni! Sliczna jest!!!!
Azile super ze juz w domu oszczedzaj sie!
Iwet to juz niedlugo nacieszysz sie corka :tak:
Pawimi pewno ze milo cos takiego uslyszec!

pozdrawiam wszystkie!
 
Hej, witam miałam Wam co innego napisać - jaki był mój dzień i co się działo. Ale znalazłam zdjęcia na nk mężczyzny, z którym kiedyś byłam. Który był przyjacielem mego męża jeszcze zanim mnie poznał. Miał taki głos ...że wszystkie leciały na ten głos.Był cholernie przystojny. Cholernie inteligentny. Był dziennikarzem i polonistą. Był bo zmarł na raka w dzień rocznicy mojego ślubu w 2011r. Jak zobaczyłam jego profil na nk i zdjęcia... Nostalgia, uśmiech na twarzy myśli i obrazy przed oczyma. Był 14 lat starszy ode mnie ale emocjonalnie strasznie zniszczony przez różne zdarzenia i związki. Zdezerterował kiedy zobaczył, że zaczyna się robić między nami poważny związek. Umówił się ze mną, że przyjedzie do mnie - wtedy do akademika-kończyłam studia i powie mi bardzo ważne rzeczy dla mnie.Że musi to wszystko ułożyć w głowie, żeby powiedzieć piękne słowa. Nie przyjechał a ja czekałam.... Był Sylwester, miałam jechać w Karpaty Ukraińskie z grupą ze studiów , zostałam i czekałam....:) Jak go spotkam Tam to zapytam o tamte słowa :)))
Zaraz przyjedzie mój mąż :) z 2 zmiany to powspominamy Marka :)) I nagle wszystko stanęło, przestało być ważne. Że przed chwilą skończyłam piec ciasto ,chleb na jutro.Że jestem zmęćzona , że dzieci dały popalić... Ale jestem tutaj i żyję... Czasem daję radośc czasem złość innym. Ale to tylko chwilka w tym ,co mnie czekam Tam. I, że jeden moment może zmienić cały scenariusz na jutro , na czas za tydzień, miesiąc.

dobrej nocy :)
 
izulka-to przykre i zarazem piekne co piszesz.udalo ci sie ubrzc to w slowa:)

a czlowiek tak goni i goni ja zawsze chwilke po jakiejs tragedi wyhamowuje na chwile,ale zaraz znow gonie do przodu nie widzac rzeczy pieknych(drobnostek),ktore nas otaczaja wiecznie malo i malo.ech ja dzisiaj wlasnie mialam okropny sen.poganialam meze z remontem,ze chce jeszcze kominek,nowe meble i jakies kompletne bzdury oczywiscie mialam zal ,ze zarabie zbyt malo.
poszedl do pracy i wrocil juz po godzinie,ale wiecie co bez prawej reki.powiedzial tak:teraz to juz cie w zyciu nie zadowole/plakalm jak bobr,ale bylo za pozno.Brrr dobrze,ze to tylko sen
jednak kaze gleboko sie zastanowic czy warto za wszelka cene???????
uciekam zycze milej niedzieli kochane
mamo-wiem,ze to ty przeciez pisalam juz kilka razy rewelacyjnie wygladasz.:-)
 
witajcie:-)


poszlismy i wygrałam w kategorii kobiet!!!! nagrodą był puchar, kosz kiełbas i wędlin chyba ze 6kg
biggrin.gif
skórzany portfel, waga podróżna do bagazu, zestaw ładowarek podróżnych, karnet na siłownie na 7dni, małżonek wylosował szampana
biggrin.gif
potanczylismy ze 2h i o północy zabrałam mojego spitego juz męża do domu
biggrin.gif


zaraz po dziewczyny jedziemy, dostalismy potwierdzenie przesunięcia rezerwacji w hotelu i do Kudowy jedziemy w środę!! uff jutro z Alutą do lekarza.

Pawimi zdjęcia nie zrobiłam ale poczekamy na relacje z gazecie może będzie mnie widać:-) i jak tam po wywiadówkach???
Izulka każdy z nas wie ze kolej rzeczy jaka się dzieje w naszym życiu jest nieprzypadkowa!
Agatulka słodziutka malutka!!! niech zdrowo się chowa:-)

pozdrawiam i zycze dobrej niedzieli:-)


 
Witajcie.
Nie bede smęcic bo czas sie wziąc w garśc. Życie jest jakie jest i nie zmienie niektórych rzeczy a to co było w mojej mocy już zrobiłam, juz nad tym pracuję.
Pawimi dzieki za post o tęsknocie "starszaka" przyda mi sie do zażegnania matczynych niepokojów.
mama super, ze imprezka udana, głowa boli??;D
izulka jak wiele prawdy jest w tym co pisz, osobiście nie lubię swoich wspomnień ale czasem też sie nad nimi zawieszam...
Agatulka jaka Tuśka sliczna, gratuluję kochana i zdróweczka, przespanych nocy i samych radości
azile ciesze sie, ze już wszytsko w dobrze, dbaj o siebie
sempe gratulacje, no popatrz się, ukryty talent w tobie drzemie, Kudowa Zdrój??Moje rodzinne strony:-)
Zuzuinka buziolki co u was?
Pozdrawiam wszystkie wielodzietne.
I trzymajcie&&&&&&&&&&&&& w środę do pracy
 
Hej Dziewczyny,

poczytałam, jak zwykle u mnie brak czasu na wszystko, chyba naprawdę kiepsko zorganizowana jestem :crazy:
Dzieciaki mają ferie, tzn. Paula w szkole i Amela w przedszkolu a ja błąkam się razem z nimi..
Myślę o Was kobitki.
 
reklama
witam się ..

Sempe no gratulejszyn;)))))
zdolna Ty nasza kochana :)
no i super,że wyjazd wypali..

Wisieńka no troche głowa bolała :)
&&&&& za środę!!!

Maureen nie jesteś źle zorganizowana ....doba jest za krótka..

pozdrawiam Was kochane :)

z moim tatą coraz gorzej...ma raka niezłośliwego(moczowód) teraz dochodzi jeszcze watroba,drętwienie nóg i serce...ryczałyśmy wczoraj z mamą przez telefon...coraz gorzej jest..
 
Do góry