reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TSH a starania

reklama
Staramy sie z mężem o dziecko, czy wynik TSH = 2,7 moze powodować problem z zajsciem w ciaze?
Chyba nie ma reguły ja nie wiedziałam jakie mam TSH jak się starałam zaszłam w ciążę i jak się potem okazało moje TSH wynosiło w momencie zajścia 6
Teraz mam leki i właśnie kończę 40 tydzień więc chyba nie ma reguły ale najlepsze dla starających się jest coś koło 1 bo normy są inne dla ciezarnych
 
Chyba nie ma reguły ja nie wiedziałam jakie mam TSH jak się starałam zaszłam w ciążę i jak się potem okazało moje TSH wynosiło w momencie zajścia 6
Teraz mam leki i właśnie kończę 40 tydzień więc chyba nie ma reguły ale najlepsze dla starających się jest coś koło 1 bo normy są inne dla ciezarnych
A kiedy do szpitala sie wybierasz?
 
Staramy sie z mężem o dziecko, czy wynik TSH = 2,7 moze powodować problem z zajsciem w ciaze?
Cześć. Moje tsh z kwietnia to 4.3 zaczęłam brać cynk i selen. Przestalismy się zabezpieczać 1 września i się udało. W pon. Robiłam badania i tsh wynosi 2.43 endo zmienił mi dawkę letrox 100 x4 i 75x3 i kazał przyjść za 4 tyg z wynikami tsh i ft4. Znajome mnie straszyły że jak się ma hasimoto to przez lata trzeba się starać o dziecko, biegać cały czas do lekarzy a tu jednak się udało :)
 
Cześć. Moje tsh z kwietnia to 4.3 zaczęłam brać cynk i selen. Przestalismy się zabezpieczać 1 września i się udało. W pon. Robiłam badania i tsh wynosi 2.43 endo zmienił mi dawkę letrox 100 x4 i 75x3 i kazał przyjść za 4 tyg z wynikami tsh i ft4. Znajome mnie straszyły że jak się ma hasimoto to przez lata trzeba się starać o dziecko, biegać cały czas do lekarzy a tu jednak się udało :)

A z jakiego powodu zaczelas brac cynk i selen?
Od kiedy przyjmowalas letrox?
Tez bym chciala zeby tak od razu sie udalo, gratuluje :)
 
reklama
reklama
Do góry