reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TSH - grupa wsparcia

enej - całą morfologie, cukier, prolaktyna, progesteron, LH, FSH, TSH, FT3, FT4, cytologia, posiew z pochwy, cytomegalia, różyczka, chlamydia, nie pamiętam co jeszcze.
Pierwsza ciąża to była wpadka. O drugą staraliśmy się 6 miesięcy.
A i byłam prywatnie i u gina i u endokrynologa. Część badań zalecił endo a część gin. Jeśli ma się problem z tarczyca i hormonami to najlepiej poszukać dobrego ginekologa który jednocześnie jest tez endokrynologiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no właśnie szukałam ale we Wrocławiu jest w sumie ich tylko dwóch i obaj nie mają najlepszych recenzji..

ale dobrze wiedzieć jakie te badania to jak będę szła do gin w tym tyg to sie jej podpytam:)
 
Yesenia, to będę trzymać kciuki również za Twoją wizytę;)
będziesz powtarzać testy? Czy tylko kontrolnie? Ja powtarzam. No i idę omówić USG tarczycy.. Gdzieśczytałam że endo wystarczy właśnie USG żeby stwierdzić czy się ma Hashimoto czy nie. Lekarka sama do mnie pisała że wyniki należy omówićo_O Więc zobaczymy:)
 
Witam!!

Enej ja już sama nie wiem co się ze mną dzieje. 19 robię badania mam tylko nadzieję że TSH spadło... jak teraz się nie uda to pasuję na jakiś czas...
 
Yesenia też w zeszłym msc Też odpuścilam jak wyniki tsh dostałam. Bardzo się też stresowałam że tyle forumowiczek zachodzi w ciążę a ja nie. Ale zaczęłam pić zioła Baby Mama Med Relax i jakoś mi tak lżej było; )
U mnie też dramat;) już się nawet zastanawiam czy podświadomie sobie ciąży nie wmowilam; /
 
Dziewczyny to ja wam coś powiem z mojego doświadczenia.

Ja po kilku miesiącach badań i brania leków wyniki miałam książkowe a w ciążę zajść nie mogłam. Jak już dałam sobie spokój i stwierdziłam, że trudno, że może to nie czas, że zajmę się teraz sobą i może wyjedziemy gdzieś z moim M żeby odpocząć - to wtedy udało się w pierwszym cyklu. Przestałam zupełnie o tym myśleć i dopiero jak nie dostałam okresu i zaczęło odrzucać mnie od pewnych zapachów i jedzenia to bez przekonania zrobiłam test ciążowy. No i byłam w ciąży.

Moja endokrynolog komentując moją ciąże powiedziała że bardzo dużo siedzi w głowie i trzeba sobie dać na luz.
W moim przypadku to zadziałało.

Trzymam za Was kciuki!!
 
reklama
Witajcie mam już mkoje wyniki tarzcycowe
TSH 1,87 (0.27-4,2)
FT3 3,47 (2,0-4,40)
FT4 0,96 (0,90-1,80)
ANTY TPO 12,640,00-34,00
ANTY TG <10 (0,00-115-00)
ANTYTROMBINA III 97,01 (80,00-120,00)
czyli wszystkow w normie, zobaczymy co pokażą kolejne wyniki...
 
Do góry