• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

TSH ogromne, spadek bety

Cześć. Jestem tu pierwszy raz, czuję się zagubiona. W pierwszym dniu po terminie planowanej miesiączki zrobiłam test ciążowy. Wyszedł pozytywny. Dzień później udałam się na badanie b-hcg, zrobiłam też TSH bo jestem haszimotka. Beta 244,4 więc super, a TSH 45,5 !!! Jakiś kosmos. Od razu endokrynolog następnego dnia, podniesiona dawka. Dodam że w lipcu miałam nadczynność. Po dwóch dniach beta 344,9 więc zbyt mały przyrost, po weekendzie 314... Czyli wyrok. Ginekologa mam dopiero we wtorek. Boje się łyżeczkowania.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry