reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tsh wczesna ciaza

reklama
3E82B642-C45B-4417-BAAA-3CEB78E7722E.jpeg
 
Hej kobietki 🌸 jestem tu nowa
1 poronienie w lutym za mną. Robiłam szereg badań po (nie czekałam aż ktoś mi zleci)
Co sądzicie o wynikach? Za tydzień płodne za 2 tyg (13.05) wizyta pierwsza u endokrynologa co sądzicie o wynikach?
Starać się?
 
Z mężem pragniemy dzidziusia, ale zdrowie tez priorytet. Także byśmy się zaczęli starać za tydzień a po 2 tyg wizyta także może coś by mi zapisał endo.
 
Z mężem pragniemy dzidziusia, ale zdrowie tez priorytet. Także byśmy się zaczęli starać za tydzień a po 2 tyg wizyta także może coś by mi zapisał endo.
Nie jestem specjalistą i też ciężko coś powiedzieć na podstawie Twoich wyników bo nie ma tam norm dla danego laboratorium ale z tego co wiem wynik tsh jeśli planuję się ciążę powinien być poniżej 2.
Jeżeli masz wizytę za 2 tyg to ja bym nie ustępowała w staraniach, Twoje tsh nie jest źle :)
Ja nie wiedziałam że jestem w ciazy a wynik tsh wyszedł mi prawie 4, dostałam eurytox 50 i dzisiaj idę do gina potwierdzić ciążę :)
 
Daj
Nie jestem specjalistą i też ciężko coś powiedzieć na podstawie Twoich wyników bo nie ma tam norm dla danego laboratorium ale z tego co wiem wynik tsh jeśli planuję się ciążę powinien być poniżej 2.
Jeżeli masz wizytę za 2 tyg to ja bym nie ustępowała w staraniach, Twoje tsh nie jest źle :)
Ja nie wiedziałam że jestem w ciazy a wynik tsh wyszedł mi prawie 4, dostałam eurytox 50 i dzisiaj idę do gina potwierdzić ciążę :)
daj znac jak po wizycie 😘♥️
 
Hej, jestem w 6 tyg ciąży i moje tsh skoczyło do 2.5. Wcześniej nie miałam żadnych problemów z tarczyca. Lekarz przepisał mi eutyrox najniższa dawkę. Czy też miałyście podobnie, że na początku tsh skoczyło? Ft4 wynik 15 a norma od 11 do 22.5. Chyba ciut za niskie.
 
reklama
TSH za wysokie. Mój lekarz mówi że powinno być mniej więcej na poziomie 2,5 max. Nie wiem natomiast na ile to może zagrażać w rozwoju ciąży. Ja bym jednak starała się poszukać szybciej konsultacji z lekarzem
 
Do góry