reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciaza ?

Dołączył(a)
14 Styczeń 2024
Postów
12
Witam. Zrobiłam dwa testy ciazowe. Jeden domowy z krwi drugi z moczu. Ja widzę delikatne kreski. Szukam porady. Testy zrobione 10, 11 dni przed miesiączka. Strasznie bolą mnie piersi. Zrobiły się bolesne i nabrzmiałe.
 

Załączniki

  • 20240114_195203.jpg
    20240114_195203.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 430
  • 20240114_195219.jpg
    20240114_195219.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 123
reklama
Witam. Zrobiłam dwa testy ciazowe. Jeden domowy z krwi drugi z moczu. Ja widzę delikatne kreski. Szukam porady. Testy zrobione 10, 11 dni przed miesiączka. Strasznie bolą mnie piersi. Zrobiły się bolesne i nabrzmiałe.
10-11 dni przed @ to bardzo wcześnie, chyba że miałaś tak wcześnie owulację. Powtórz test z moczu za 2 dni albo zrób betaHCG z krwi w laboratorium.
 
Witam. Zrobiłam dwa testy ciazowe. Jeden domowy z krwi drugi z moczu. Ja widzę delikatne kreski. Szukam porady. Testy zrobione 10, 11 dni przed miesiączka.

10-11 dni przed @ to bardzo wcześnie, chyba że miałaś tak wcześnie owulację. Powtórz test z moczu za 2 dni albo zrób betaHCG z krwi w laboratorium.
Mam nieregularne miesiączki. Owulacje miałam dość wcześnie według testów oulacyjnych które robiłam. 5,6 styczeń. Dziękuję za odpowiedź 🙂 w przyszłym tygodniu chce wybrać się na betę.
 

Załączniki

  • 20240114_195219.jpg
    20240114_195219.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 60
Mam nieregularne miesiączki. Owulacje miałam dość wcześnie według testów oulacyjnych które robiłam. 5,6 styczeń. Dziękuję za odpowiedź 🙂 w przyszłym tygodniu chce wybrać się na betę.
Testy owulacyjne nie potwierdzają owulacji :) Na teście z krwi nic nie widzę, na teście z moczu jest kreska, która na zdjęciu jest szara. Czasem niektóre testy takie pokazują i nie jest to ciąża. Jeśli powtórzysz test za 2 dni to powinna już ciemnieć, jeśli to ciąża, a najszybciej to beta z krwi.
 
Kilka dni przed miesiączka faktycznie występuje pms ale nie dwa tygodnie 🙂w moim przypadku. Myślałam że może być to objaw owulacji
 
reklama
Witam. Zrobiłam dwa testy ciazowe. Jeden domowy z krwi drugi z moczu. Ja widzę delikatne kreski. Szukam porady. Testy zrobione 10, 11 dni przed miesiączka. Strasznie bolą mnie piersi. Zrobiły się bolesne i nabrzmiałe.
Dziękuję ślicznie za odpowiedzi za kilka dni spróbuję zrobić betę w laboratorium. Wtedy będzie wszystko jasne. Pierwsza ciaze poroniłam w trzecim tygodniu. Dlatego chciałabym zapobiec drugiej takiej sytuacji 😊pozdrawiam
 
Do góry