reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciaza ?

W 3 tygodniu to jest zagnieżdżenie dopiero. Ledwo może beta startuje.

Jeżeli uważasz, że te testy są pozytywne, to beta już Ci wyjdzie.
Skąd wiesz, ze okres powinnaś dostać dopiero za 11 dni? Na logikę, jeżeli owulacja wystąpiła wczesniej to i okres powinien wystąpić wcześniej. Więc to jak najbardziej może być pms.
 
reklama
Dokladnie tak.Podczas mojego pobytu w szpitalu beta miała dopiero 68. Nie doszło do zagnieżdżenia. Stąd w rozpoznaniu poronienie samoistne.
Według mojego kalendarzyka pokazuje mniej więcej kiedy miesiaczka, nic pewnego przy nieregularnych miesiaczkach. Może być to również PSM. Dlatego dodałam post żeby się poradzić. Poczekam jeszcze kilka dni i zrobię wynik bety 😊
W 3 tygodniu to jest zagnieżdżenie dopiero. Ledwo może beta startuje.

Jeżeli uważasz, że te testy są pozytywne, to beta już Ci wyjdzie.
Skąd wiesz, ze okres powinnaś dostać dopiero za 11 dni? Na logikę, jeżeli owulacja wystąpiła wczesniej to i okres powinien wystąpić wcześniej. Więc to jak najbardziej może być pms.
 
Dokladnie tak.Podczas mojego pobytu w szpitalu beta miała dopiero 68. Nie doszło do zagnieżdżenia. Stąd w rozpoznaniu poronienie samoistne.
Według mojego kalendarzyka pokazuje mniej więcej kiedy miesiaczka, nic pewnego przy nieregularnych miesiaczkach. Może być to również PSM. Dlatego dodałam post żeby się poradzić. Poczekam jeszcze kilka dni i zrobię wynik bety 😊
Tylko że beta jest wytwarzana dopiero po zagnieżdżeniu zarodka.
 
Dokladnie tak.Podczas mojego pobytu w szpitalu beta miała dopiero 68. Nie doszło do zagnieżdżenia. Stąd w rozpoznaniu poronienie samoistne.
Według mojego kalendarzyka pokazuje mniej więcej kiedy miesiaczka, nic pewnego przy nieregularnych miesiaczkach. Może być to również PSM. Dlatego dodałam post żeby się poradzić. Poczekam jeszcze kilka dni i zrobię wynik bety 😊
Nie ma bety bez zagnieżdżenia.

Ale wiesz, że kalendarzyk to statystyka? Możesz sobie wybrać losowy dzień w cyklu rzucając kostką i wynik będzie tak samo wiarygodny jak ten z kalendarzyka.
 
Testy są dla mnie negatywne. Jeżeli miałaś owulację na początku stycznia to i okres może być wcześniej. Bolące piersi to jak najbardziej objaw pms.
No i czasami nie da się zapobiec poronieniu. Bo niby jak miałabyś to zrobić? Nawet wiedząc tak szybko o ciąży?
 
Oba testy wyglądają na negatywne dużo za wcześnie zrobione testy
Test z krwi jest niewiarygodny bo on zawsze wychodzi z 2 kreska nawet jak tej ciąży nie ma
Poczekaj do terminu miesiączki i wtedy testuj
 
Testy są dla mnie negatywne. Jeżeli miałaś owulację na początku stycznia to i okres może być wcześniej. Bolące piersi to jak najbardziej objaw pms.
No i czasami nie da się zapobiec poronieniu. Bo niby jak miałabyś to zrobić? Nawet wiedząc tak szybko o ciąży?
 

Załączniki

  • 20240116_135210.jpg
    20240116_135210.jpg
    795,9 KB · Wyświetleń: 45
Nie ma bety bez zagnieżdżenia.

Ale wiesz, że kalendarzyk to statystyka? Możesz sobie wybrać losowy dzień w cyklu rzucając kostką i wynik będzie tak samo wiarygodny jak ten z kalendarzyka.
Wczoraj zrobiłam betę wyszła 4.1. Dzisiaj zrobiłam sobie test z moczu i wygląda tak.
 

Załączniki

  • 20240116_135946.jpg
    20240116_135946.jpg
    843,4 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry