reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

mnie też wydęło i jak porównuję z pierwszą ciążą to jakiś 4-5 miesiąc:-D:-D:-D

ja nawet bez ciąży miałam większy brzuch od kumpeli, która jest w szóstym miesiącu... :-D:-D:-D

jak nei będziemy jadły słodyczy to nie będzie tak źle... chociaż... moja pierwsza ciąża to głonie słodycze... musiałam i już...
 
reklama
przed ciążą miałam 53-54kg (jesień zima) i 51-52kg (wisna, lato) przy 165cm wzrostu następnie ok 4-5 tygodnia ciąży schudłam dwa kilogramy a teraz ważę w 7 tygodniu 55kg ale coś mi się wydaje że u mnie waga szybko będzie rosła bo od tygodnia apetyt mam nie do powstrzymania ale tylko na wybrane jedzonko np. ogromne ilości kanapek z pomidorem
 
aga_ps2 : widzę , że nie tylko ja mam faze na pomidora. :-DW ogóle mam ochote na warzywa, owoce i mięsko w różnej postaci. A totalnie odrzuciło mnie od słodyczy.:no: Jak z moją wagą to na razie nie wiem bo nie ważyłam się od 3 stycznia (wtedy było 53kg). Mam nadzieję, że na razie nie ma drastycznych zmian. :dry:
 
Alex91 i aga_ps2 mnie też prześladuje pomidor . :) i tak jak ciebie Alex91 na szczęście odrzuciło od słodyczy :). Poza pomidorem jadłabym tylko mandarynki i białe mięsko z kurczaka. Coś czuje ze nie tylko brzusio mi urośnie podczas tych paru przyszłych miesięcy :). Moja waga obecnie to 54,5 kg, czyli już o jakieś 3 kg więcej niż do tej pory :([
 
Witam!!!Chwale sie...mam176cm i w 9 tygodniu waze juz 82kg:crazy: W pierwszej ciazy zaczynalam od 64kg i nabralam 25.Teraz musze zamykac lodowke na noc i przestac piec niedzielne ciasta bo innaczej bedzie katastrofa:szok:a pozniej problem to stracic...Pozdrawiam
 
Aktualizuję;-)
9 tydzień i 5 dzień ciąży i 0,5kg na plusie. aaaa :szok: 176cm i 53,5kg (i tak nadal mam niedowagę :rofl2:)
 
WITAM JA JAK ZASZŁAM W CIĄŻĘ WARZYŁAM 55KG NA 175CM WZROSTU JESTEM NA POCZĄTKU 8TYGODNIA I ANI DRGNEŁAM Z WAGĄ BRZUSZEK MI ZACZYNA ROSNĄĆ:tak::tak::tak::tak:.BOJĘ SIĘ TYLKO O PIERSI BO PRZED CIĄŻĄ MIAŁAM ROZMIAR F:tak::tak: A ZACZYNAJĄ MI POWOLI ROSNĄĆ BOJĘ SIĘ DO JAKIH UROSNĄ ROZMIARÓW A TO DLA MOJEGO KREGOSŁUPA OKROPNY CIĘŻAR.KOBIETKI NAPISZCIE JAK BYŁYŚCIE PIERWSZY RAZ W CIĄŻY TO PIERSI WAM UROSŁY BARDZO?????
 
No to ja sie melduje jako grubasek :))Przed ciaza 65kg przy 164 (wlasnie sie mialam ostro brac za siebie bo stres mi przyniosl 5 kg :))) a tu fasolina)...Obecnie 66kg ale czytalam ze jak na 11 tydzien to prawidlowy przyrost, spokojnie :) cala tabele gdzies mam wg ktorej w dniu porodu (formalnie) powinnam 78...W 1 ciazy zaczelam od 77kg (hormony wiec przed ciaza taka waga), schudlam przez 5 mc do 72 a przy porodzie 88...Po roku wazylam juz 55 :)))bez wiekszych wyrzeczen
 
reklama
he, he laseczki z Was!!!
Przed ciążą 79:-). Właśnie się odchudzałam jak zmiarkowałam co się kroi. Waga na 8 tydzień 79 i lepiej niech nie rośnie zbyt szybko. Mam nadzieje, że maluszek skorzysta z tłuszczyku który ostał się po poprzednim szkrabie:-).
 
Do góry