reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

reklama
Jestem wściekła bo miałam problem z lekką niedowagą i pech chciał że dwa tygodnie temu mialam ropną anginę i nic przełknąć nie mogłam przez tydzień, a od wczoraj mamy jelitówkę całą rodziną chyba Kacper ze żłobka przyniósł, aż się boje na wagę stanąć bo spodnie rozm 34 z tyłka mi spadaja:szok:
 
ja jestem powoli dumna z siebie, zostało mi jeszcze 3 kilogramy, ale z 1 ciazy:) z bartkiem zaczynałam z 72:(, dobiłam do ponad 92 a dziś waga 65:) dla mnie to mega sukces, bo po 1 ciaży 10 na plusie zostało na 2 lata! BMI teraz wskazuje 23.9 wiec nie najgorzej.
 
Hej Dziewczyny! Kiedys któraś wspominała tu o tej diecie białkowej in. dr. Dukana. Czy stosowałyście ją któraś może? Jakie efekty? Chciałam się dowiedzieć, bo ja już na siebie nie mogę patrzeć muszę coś zrobić, a ciągle mi silnej woli brakuje.....
 
zuzia 2msc -15 kg... przerwalam, ale amm zamiar na nią wrócić... jest olk, trzeba tylko porobić sobie badania i kontrolować co jakiś czas... ogólnie przyjemna dieta jesli lubisz nabiał, mięso jajka itp
 
ja nie mam silnej woli. Od urodzenia Ali schudłam samoistnie 5kg. Mało napiszecie. Dla mnie to bardzo dużo i bardzo się cieszę. Właśnie zrobiłam porządki w szafie w poszukiwaniu mniejszych rzeczy.
 
No to w końcu mogę się pochwalić, po miesiącu stosowania diety białkowej (dr Dukana) schudłam 5kg i jadę dalej bo jeszcze z 10kg mam do zrzucenia. DOODA na początku skorzystałam z tej str: Dieta proteinowa - kompendium wiedzy. 1sza faza 5 dniowa jest najtrudniejsza, bo wiadomo trzeba zmienić całe dotychczasowe przyzwyczajenia żywieniowe i organizm wariuje. Ja np. miałam ciężkie 3dni a potem to już poszło z górki. Jestem uzależniona od jedzenia i czekolady, ale już miałam dość mojej nadwagi. Ta dieta jest fajna, bo nawet mają substytut nutelli:-) Eli88 wróciłaś znowu do tej diety? Czy któraś z Was ją jeszcze stosuje?! Dooda napisz co konkretnie Cię intersuje, a postaram Ci odpowiedzieć.
 
reklama
Dzięki Zuzia, obiecuję sobie ze zaczynam od poniedzialku,musze kupic odpowiednie jedzonko. Skorzystam ze strony podanej przez Ciebie, bede miala pytanka to napisze.Ja np wyczytalam, ze pierwsza faza-uderzeniowa stosowana jest przez 10dni.A mozna czasami w tej diecie napic sie piwka czy lampke wina?
 
Do góry