reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyle dni bez okresu...

Marzeno, moje okresy sa do 35 dni i trwaja do 5-6 dni, kilka lat temu wyjechalam zagranice na 4 miesiace i ostatni okres mialam jeszcze w Polsce. nastepny dostalam grubo ponad 80 dni pozniej. w moim przypadku byly to zmiany klimatyczne i stres, wysilek fizyczny. Po powrocie do Polski wszystko wrocilo do normy. Nic sie nie martw, roznie bywa. A strach ma naprawde wielkie oczy! Najwazniejsze zachowac zimna krew. Pozdrawiam :)
 
reklama
Mam to samo, ostatnia @ 20.12, od 3 tyg boli mnie brzuch ale nic sie nie dzieje, w ciąży nie jestem, na poczatku stycznie robiłam test bo strasznie bolały mnie piersi-negatywny, drugi zrobiłam wczoraj też negatywny. Cykle mam nieregularne 30-47 dni ale teraz to już trochę za długo trwa. TSH robiłam w listopadzie, wszystko ok. Czekam na @ do poniedziałku jak sie nie pojawi śmigam do gina. Napiszę Ci co się działo na wizycie:-)
 
Miło usłyszeć jakieś słowa pocieszenia. Ja nie wyjeżdżałam nigdzie więc przez nic takiego mój okres nie "uciekł", wysiłek fizyczny też nie, o należe do ludzi leniwych, tyle co pobiegać do sklepu, posprzątać, na spacer i za dzieciakiem ;) sonia84, jak dojdzie do Twojej wizyty u lekarza, to zrelacjonuj mi co i jak, bo zapewne będę się musiała przygotować na podobne postępowanie ;)
 
ja również kiedyś miewałam baaaardzo nieregularne @:tak:. bagatelizowałam to aż doszło do powstanai na jajnikach torbielek. także proponuję wizytę u lekarza. pozdrawiam :-)
 
Mam kolejne pytanie... Z tego co czytałam kilka dni w internecie, moje objawy pasują do problemów z prolaktyna (jeśli dobrze pamiętam). Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, na czym polegają badania prolaktyny, oraz wszystko na ten temat- gdzie się je robi, jak itp. Będę bardzo wdzięczna jak i za tamte odpowiedzi :)
 
Wczoraj byłam na wizycie, po badaniu lekarz oznajmił że macica jest mała więc ciąże wyklucza ale dla pewności kazał zrobić jeszcze jeden test-wyszedł negatywny, dostałam luteinę na wywołanie @ którą mam brać przez 5 dni, jesli @ się pojawi mam przyjść po tabletki anty i będziemy regulować moje cykle. Jeżeli jednak @ nie będzie za 10 dni też mam pojawić się u gina.
 
Do góry