reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ubrania dla ciezarowek :))

monika.g

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny czy nie macie problemu z mieszczeniem sie w dotychczasowe ciuszki? Ja wlasnie zaczynam zauwazac,ze robi mi sie ciasno. Troche to dziwne ale spodnie nie daja sie dopiac a nie chce sciskac fasolki. Ostatnio wybralismy sie do Janek(Wa-wa) i tam znalazlam super spodnie sztruksowe. Ladne i wygodne. Moze troche zbyt duze ale jest regulacja na brzuszek. Od nogawek do polowy brzucha jest sztruks a wyzej jakis mieciutki,rozciagliwy material w tym samym kolorze. Jesli wiecie gdzie w Warszawie mozna kupic cos ladnego ale niedrogiego to dajcie znac. Pozdrawiam !!!

reklama
P

Pauletta

Gość
hhih, ja tez mam wielki problem zeby sie w cos zmiescic, no ale teraz leze sobie w pizamce wiec nie jest zle. Jak narazie kupilam sobie 2 pary podenek, jescze nie ciazowych , bo ciazowe na mnie za duze, hehe, ale poprostu wiekszych, zeby maluszka nie uciskaly:))

monika.g

Rozwiązania
0
Moje tez nie wygladaja na ciazowe. Sa takie same jak zwykle tylko gore trzeba zaslonic bluza wypuszczona na brzusio. W pupie i nizej sa dosc waziutkie.

pytia

Rozwiązania
0
Ja do tej pory kupiłam jedne ciążowe sztruksy z regulacją na brzuszek i bluzeczkę odcinaną w pasie. Ale na razie ani razu tego nie włożyłam, muszę poczekać, aż brzusio bardziej się uwypukli. Jak na razie to chodzę w luźnych, sportowych spodniach, które można trochę popuszczać w pasie, no i wchodzę teraz w jedne dżinsy, które przedtem spadały mi z tyłeczka :)
Ale za to kupiłam sobie na Allegro biustonosz ciążowy - taki rozciągający się wraz z rozwojem piersi :) Jestem bardzo zadowolona: mięciutki i wygodny, powinien starczyć na całą ciążę. Z firmy Avanti. Mogę z czystym sumieniem poleć.

K

Kasiaczek

Gość
ciuszki za ciasne... tak tak.
Mam jeszcze kilka które trzymałam nie wiem dlaczego a były za luźne wiec teraz w nie wchodze
Jeszcze nic sobie w sumie nie kupiłam ale marza mi sie ogrodniczki ciążowe
Musze zobaczyć ten stanik na allegro bo piersi powiększają sie zaskakująco szybko

monika.g

Rozwiązania
0
Jak dobrze ze to napisalas,bo na Allegro nijak nie moge go znalezc. Dzieki.

A

azik

Gość
dochodza do mnie rzeczy które sobie pozamaiwiałm na allegro, robię powoli zakupy, w końcu mam całe 7 miesięcy na nie...
na razie wszystko okazuje sie ok, a jest naprawde tanie, połowa lub mniej pierwotnej, sklepowej ceny, moim zdaniem warto... mimo że nie lubie kupowac ciuchów na odległość...

a mieszczę sie juz tylko w dresiki, i spodniektóre kupiłam sobie zaraz po ciązy... i to juz niedługo bo mnie uciskają w brzuszek...
ale kupiłam sobnie tez dwie pary sukienek na wczesny brzuszek i mam w czym iść do pracy :)

reklama

pytia

Rozwiązania
0
Też chyba coś zamówię z ciążowych ciuszków na allegro, bo w sklepach wszystko piekielnie drogie, a przecież i tak tego człowiek nie wynosi.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 3
Słodka775 Ubrania dla kobiet w ciąży. Potrzebuję porady 17
J Designerskie ubrania dla dzieci Przedszkolaki 21
E Ubrania używane dla dzieci Potrzebuję porady 3
A ubrania dla przyszłych mam dowiozę GRATIS Legionowo 0
E Ubrania dla 9latki Początek szkoły 7
P Sprzedam ubrania ciążowe z H&M za symboliczne pieniążki :) - nieaktualne Marcowe mamy 2020 2
SalsaPL Ubrania ciążowe XXXXXXL ;) Ciąża, poród, połóg 11
Milena34 W jakim sklepie Potrzebuję porady 6
Tess.wien Ubrania ciążowe Lipcowe mamy 2018 3
K Sprzedam ubrania ciążowe głownie H&M Dzieci urodzone w grudniu 2013 0
G Sprzedam ubrania ciążowe 36/38/40 Ogłoszenia - Warszawa 0
D Ubrania ciążowe - sklepy w Bielsku Bielsko-Biała 24
B Ubrania na duży biust Modowe porady i inspiracje... 5
NeSSi Ubrania ciążowe Archiwum mam grudniowych 186
Optyczka24 Markowe ubrania a dyskryminacja....??? Początek szkoły 30
luna91 Książki dla dzieci Majowe mamusie 2020 29
Justi1234 Ginekolog lux med śląskie lub łódzkie dla osoby otylej Ciąża, poród, połóg 1
U Polskie marki dla dzieci Potrzebuję porady 0
V Ochrona przeciwsłoneczna dla maluszka Potrzebuję porady 3
V Coś na komary dla dzieci Potrzebuję porady 5
mydreammyfuturebaby Profertil- dla mężczyzny. Potrzebuję porady 1
aniaslu Imię dla dziecka i spór rodzinny Pytanie tygodnia 18
Nataśka Prezent ślubny dla Szefowej Pytanie tygodnia 6
M Wyprawka dla bliźniąt BB położna radzi mamom 1
M Wyprawka dla bliźniąt Listopadowe mamy 2020 0
Mania93 Ubranka i akcesoria dla maluchów Forum 421
P Ubranka dla noworodka Potrzebuję porady 29
B Mleko dla dwulatka Roczniaki i dwulatki 4
B Imię dla dziewczynki Sierpniowe mamy 2020 13
B Imię dla dziewczynki. Sierpniowe mamy 2020 4
N Wałeczki dla niemowląt co sądzicie? Potrzebuję porady 2
Magda'87 Materac dla niemowlaka Potrzebuję porady 1
Malamonka1894 Espumisan dla dzieci Ciąża, poród, połóg 4
Ollax Krótka notka dla starających Ciąża, poród, połóg 5
Truskaweczka2017 Przepisy/porady/wskazówki dla cukrzycowych mam :) Wrześniówki 2020 420
K wózek dla dziecka Potrzebuję porady 13
Marynia88 Co kupić dla chłopca 12m+? Potrzebuję porady 15
Aniaanka Zywiec Zdroj niegazowany z roznym skladem? Nie kazdy nadaje sie dla niemowlaka? Potrzebuję porady 15
L Fotelik samochodowy dla noworodka Ciąża, poród, połóg 20
B Witamina D3 dla Maluszka Młodziutkie mamy 12
G Wyprawka dla blizniakow Mamusie bliźniat, trojaczków i... 10
Mała.czarna Suplemety dla mezczyzny. Potrzebuję porady 4
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
K Chinski kalendarz wersja tylko dla kobiet ciezarnych z 2019/20 Ciąża, poród, połóg 4
N Wózek dla dziecka Ciąża, poród, połóg 11
N Łóżeczko dla dziecka Ciąża, poród, połóg 6
M Kubek dla dwulatka Potrzebuję porady 5
Olaska21 Wprowadzenie kaszek z gotowym mlekiem mm dla dziecka które jest na innym mleku mm. Pomóżcie ! Dzieci urodzone w 2019 roku 7
N Imie dla dziecka Lipcowe mamy 2020 4