reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania dla ciezarowek :))

monika.g

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Lipiec 2005
Postów
756
Dziewczyny czy nie macie problemu z mieszczeniem sie w dotychczasowe ciuszki? Ja wlasnie zaczynam zauwazac,ze robi mi sie ciasno. Troche to dziwne ale spodnie nie daja sie dopiac a nie chce sciskac fasolki. Ostatnio wybralismy sie do Janek(Wa-wa) i tam znalazlam super spodnie sztruksowe. Ladne i wygodne. Moze troche zbyt duze ale jest regulacja na brzuszek. Od nogawek do polowy brzucha jest sztruks a wyzej jakis mieciutki,rozciagliwy material w tym samym kolorze. Jesli wiecie gdzie w Warszawie mozna kupic cos ladnego ale niedrogiego to dajcie znac. Pozdrawiam !!!
 
reklama
hhih, ja tez mam wielki problem zeby sie w cos zmiescic, no ale teraz leze sobie w pizamce wiec nie jest zle. Jak narazie kupilam sobie 2 pary podenek, jescze nie ciazowych , bo ciazowe na mnie za duze, hehe, ale poprostu wiekszych, zeby maluszka nie uciskaly:))
 
Moje tez nie wygladaja na ciazowe. Sa takie same jak zwykle tylko gore trzeba zaslonic bluza wypuszczona na brzusio. W pupie i nizej sa dosc waziutkie.
 
Ja do tej pory kupiłam jedne ciążowe sztruksy z regulacją na brzuszek i bluzeczkę odcinaną w pasie. Ale na razie ani razu tego nie włożyłam, muszę poczekać, aż brzusio bardziej się uwypukli. Jak na razie to chodzę w luźnych, sportowych spodniach, które można trochę popuszczać w pasie, no i wchodzę teraz w jedne dżinsy, które przedtem spadały mi z tyłeczka :)
Ale za to kupiłam sobie na Allegro biustonosz ciążowy - taki rozciągający się wraz z rozwojem piersi :) Jestem bardzo zadowolona: mięciutki i wygodny, powinien starczyć na całą ciążę. Z firmy Avanti. Mogę z czystym sumieniem poleć.
 
ciuszki za ciasne... tak tak.
Mam jeszcze kilka które trzymałam nie wiem dlaczego a były za luźne wiec teraz w nie wchodze
Jeszcze nic sobie w sumie nie kupiłam ale marza mi sie ogrodniczki ciążowe
Musze zobaczyć ten stanik na allegro bo piersi powiększają sie zaskakująco szybko
 
dochodza do mnie rzeczy które sobie pozamaiwiałm na allegro, robię powoli zakupy, w końcu mam całe 7 miesięcy na nie...
na razie wszystko okazuje sie ok, a jest naprawde tanie, połowa lub mniej pierwotnej, sklepowej ceny, moim zdaniem warto... mimo że nie lubie kupowac ciuchów na odległość...

a mieszczę sie juz tylko w dresiki, i spodniektóre kupiłam sobie zaraz po ciązy... i to juz niedługo bo mnie uciskają w brzuszek...
ale kupiłam sobnie tez dwie pary sukienek na wczesny brzuszek i mam w czym iść do pracy :)
 
reklama
Też chyba coś zamówię z ciążowych ciuszków na allegro, bo w sklepach wszystko piekielnie drogie, a przecież i tak tego człowiek nie wynosi.
 
Do góry