reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uciazliwe objawy

Potwierdzam wypowiedzi koleżanek, moje źródła także donoszą że skracanie się szyjki objawia sie bólami @.
 
reklama
A czy te bóle @ mają jakąś częstotliwość? Bo mnie dorwały na prawie 1h i w końcu łyknęłam no-spę :zawstydzona/y: U Was też takie długie się trafiają?
 
Esia ja mam te bóle codziennie-aż mi się wymiotowac chce. Mam je conajmniej 3 razy dziennie po ok. 0,5 godz. lub dłużej
 
Zartujesz Siwucha?? No to sie wycierpisz - ale slyszalam ze to dobrze po ponoc porod wtedy latwiejszy, ale ktoz to wie na pewno. Choc to by bylo sensowne - bo jak teraz ci sie rozwiera to przy porodzie bedzie mniej roboty:tak:

No dzielna jestes...
A czemu chce ci sie wymiotowac? Z Bolu?:szok:
 
miejmy nadzieję że będzie łatwy poród. Wymiotować mi sie chce właśnie przy tych ciągnięciach okresowych. Zawsze jak mi się zbliżał okres i te bóle to tak miałam-nie mam wtedy apetytu, wciskam w siebie na siłe bo mnie mdli. Ale te bóle nie takie straszne-poprostu. Ale przy tym chce mi się siusiu i kup....:-) takie parcia mam
 
Siwucha trochę mnie uspokoiłaś - bo ten wczorajszy godzinny mnie przestraszył :szok: To w takim razie - gdyby wróciło - nie będę panikowała i leciała po no-spę, bo faktycznie lepiej iść do porodu z krótką i rozwartą szyjką :tak:
 
reklama
A ja znowu mam gorsze dni od wczoraj,boli mnie brzuszek ale tak po bokach jakby mięśnie.Prawie cały czas leżę co niestety skutkuje zgagą ,takie uczucie jakbym gardło miała już poparzone kwasami żołądkowymi-tragedia.Byłam w sobotę u gina powiedział że szyjka jak stąd (Lublin) do Szczecina, a ja już bym tak chciała urodzić.......
 
Do góry