reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ujastek cc

Eowym

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2017
Postów
761
Miasto
Katowice
Mamusie, będę mieć CC na Ujastku a jestem spoza Krakowa i nic nie wiem o tym szpitalu, zapoznałam się z informacjami na stronie internetowej i mam tam wizyty kontrolne ale chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej. Jestem już po dwóch CC w innym szpitalu.Bardzo proszę o wymianę informacji i doświadczeń związanych z Ujastkiem.
 
reklama
Mamusie, będę mieć CC na Ujastku a jestem spoza Krakowa i nic nie wiem o tym szpitalu, zapoznałam się z informacjami na stronie internetowej i mam tam wizyty kontrolne ale chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej. Jestem już po dwóch CC w innym szpitalu.Bardzo proszę o wymianę informacji i doświadczeń związanych z Ujastkiem.
2razy rodzilam na ujastku. 1 sn i 1 cc. Ja odradzam
 



Porod sn byl 8lat temu wiwc moze cos sie zmienilo, jesli chodzi o cc to bylo dwa lata temu. Mialam wstawic sie rano chyba na 7;00 wiec bylam, dopiero po godz 10trafilam na sale przedoperacyjna (podloczone kroplowki, ktg i tam sie czeka na swoja kolej) o godz 15 dalej tam lezalam, prszyla pielegniarka ktora akurat konczyla zmiane i z wielkim szokiem do mnie co ja tu jeszcze robie ? Przeciez planowane cc juz dawno porobione a ja w szoku. Po chwili przychodzi lekarz i powoedzial w prost ze zapomnieli o keszcze jednej cc :/ prawie doba bez jedzenia i wody koszmar. Po cc na sali pooperacyjnej 2godziny na obserwacji w tym czasie gdyby nie maz ktory czekal caly czas w szpitalu nie wiedzialabym nic na temat synka. Zadna z pielegniarek nie chciala idzielic mi informacji co z dzieckiem. Pozniej pozniej oddzial poooperacyjny bo na pomocniczym nie bylo miejsca. Opieka super. Polozne bardzo pomocne i mile. Ja nie chcialam karmic piersia wiwc mm bez problemu same przynosily.na pierwsza dobe po cc dziecko na noc zabierane, ale juz o 5-6rano dzidzisu jest z powrotem. Potem trafilam na oddzial polozniczy. Sale zero klimatyzacji, tak male ze ledwo sie tam szlo ruszac polozne i pielegniarki paskudne z zachowania. To nie koje pierwsze dziecko wiec wiedzialam jak ubrac itp nie prosilam o pomoc a i tak wredna babska, obok lezala babka ktora co chwile prosila o pomoc (pierwsze dziecko, pytala o wszystko itp) to polozne i pielegniarki ja tylko zbywaly i smialy sie co z niej za matka itp. Po 3dobie wypis. Dostalam dopiero okolo 16 ;) po cc przysługuje mezowi/partnerowi 2tygodnie zwolnienia/opieki to musi wypisac szpital. Niestety na ujastku nie wypisują. Prosilam przy wypisie o tabletki (nie karmilam piersia) od lekarza uslyszalam ze nie wypisze bo zapomnial i mu sie niechce i zebym poszla do ginekologa to mi wypisze :/ 5doba po cc 2doba po wypisie zglosilam sie na sor, szwy zaczely mi pekac, ropa z rany leciala, mialam goraczke prawie 40stopni. Nie przyjeli mnie nawet mnie nie zbadali. Siefzialam na sorze ponad 14godzin w koncu poszlam do innego szpitala. Bol nie do wytrzymania. Zrobil mi sie stan zapalny po cc plus stan zapalny piersi. Ujastka nie polecam nawet wrogowi.
 
Dziękuję za wiadomość, Ujastek nalezy do grupy neomedic a ja już rodziłam dwa razy w szpitalu z tej samej grupy i myślałam że na Ujastku też jest wysoki poziom.Jednak chyba wszystko zalezy od tego na jakich lekarzy się trafi i położne. Będę wyczulona i będę pamiętać o tym co pisałaś.
 
Do góry