reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CC szpital Ujastek Kraków

Hankaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Listopad 2019
Postów
4 668
Szukam mam które rodziły przez CC w szpitalu Ujastek w Krakowie :) potrzebuje kilku informacji :) może być na priv.
 
reklama
Hej, ja miałam tam cesarkę w zeszłym roku - ale nieplanowaną, więc nie wiem jak to wygląda jak masz umówiony zabieg :)
Co konkretnie cię interesuje?
 
Hej, ja miałam tam cesarkę w zeszłym roku - ale nieplanowaną, więc nie wiem jak to wygląda jak masz umówiony zabieg :)
Co konkretnie cię interesuje?
To na pewno nie miałaś odwiedzin? Ogólnie kiedy dają dzidziusia? Miałaś się pojawić w dniu cesarki w szpitalu? :)
 
Można mieć tel przy sobie? Cyknac jakąś fotkę od razu? :) Tatuś mógł już kangurowac? :)
O to ja jednak nie bardzo pomogę 🙂 bo miałam nieplanowane cc (za wysokie ciśnienie w dniu przyjęcia na indukcję). W styczniu był covid, my mieliśmy wykupiony apartament, żeby mąż mógł być z nami. Tatuś nie mógł kangurować. Ja telefonu nie miałam przy sobie i szczerze powiedziawszy nie wiem czy można mieć go tam ze sobą.
Ja generalnie z cc i pobytu tam byłam bardzo zadowolona 🙂
Napisz na grupie na Facebooku „Ciąża Kraków” - tam będą napewno aktualne informacje 🙂
 
To na pewno nie miałaś odwiedzin? Ogólnie kiedy dają dzidziusia? Miałaś się pojawić w dniu cesarki w szpitalu? :)
Ja leżałam na oddziale patologi ciąży wcześniej. wypisali dwa dni później do domu. Ja urodziłam wcześniaka, mała była w inkubatorze więc nie pomoge jeśli chodzi o te sprawy.
 
reklama
Hej, podbijam temat. Czy któraś z Was miała planowe CC w Ujastku? Polecacie ten szpital?
Ja nie całkiem planowe, byłam umówiona z dr prowadzącą, że próbujemy wywołać i rodzić naturalnie - jak nie wyjdzie to cc. Ale miałam tak wysokie ciśnienie przy przyjęciu do szpitala, że od razu na sale przedoperacyjna i przygotowanie do cc 🙂 ja jestem zadowolona bardzo i polecam Ujastek. A wykupiony apartament w czasie covida był zbawieniem - gdy nie było odwiedzin mąż mógł być z nami cały czas w apartamencie.
 
Do góry