reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ułatwiacze życia

U nas domowe porządki ciągle na tapecie.Ja do czyszczenia armatury używam albo płynu do mycia kibeków,super usuwa kamień, albo jeśli chcę żeby krany ładnie błyszczały to traktuję je płynem do mycia okien.
 
reklama
Ponieważ siedzę w kibelku to mi się przypomniało, ostatnio zakupiłam odświeżacz brise, który przyczepia się do ściany, taki plastikowy listek z małą buteleczką i jest naprawdę fajny.Oprócz tego,że wydajny to tym razem reklama nie kłamie, zamiast pachnieć "obok" wiadomych zapachów co powoduje mieszankę zabójczą dla nosa, to świetnie i szybko je eliminuje, a mała buteleczka za ok.5 zeta starcza mniej więcej na tyle co duży odświeżacz.
 
A ja na trudne plamy polecam polska pastę do prania "Komfort" w plastikowym peerelowskim opakowaniu. Cena 2,50 a Vanish może się przy niej schować
 
Ania29 pisze:
A ja na trudne plamy polecam polska pastę do prania "Komfort" w plastikowym peerelowskim opakowaniu. Cena 2,50 a Vanish może się przy niej schować

O, to u nas taka pasta nazywa się "BHP" i też polecam. Ale na tłuste, owocowych nią jakoś nie próbowałam.
 
ja tej pasty używam do sprania sekretu z bluzek, nie ma nic gorszego niż niesprany antyperspirant pod pachami, niczym to ciaciarajstwo nie schodzi oprócz pasty bhp, faktycznie jest świetna.
 
Ania29 pisze:
A ja na trudne plamy polecam polska pastę do prania "Komfort" w plastikowym peerelowskim opakowaniu. Cena 2,50 a Vanish może się przy niej schować

a wykładzinę dywanową czym mogę potraktować?
może tą pastę rozrobić w wodzie?

Ja z kolei na różne ubraniowe plamy mam mydło pt. Lanza
Tylko należy je stosować zaraz PO ;D
 
Ziuta spokojnie możesz użyć tej pasty, jest uniwersalna, w wodzie się pieni elegancko

Dowiedziałam się od kumpelki, że Cilit do kibelka nie nadaje się do mycia armatury, złazi to sreberko, bo cilit ma jakiś środek żrący, ku przestrodze
 
a jakim preparatem potraktować kuchenkę (płytę) ceramiczną ?
w instrukcji jest napisane, zeby chuchac i dmuchac, zabezpieczać, jakimś skrobakiem skrobać................
ale konkretów niet ::)
Cifem nie chce, bo on nie od tego, podobno jakieś środki z olejem są
 
reklama
Ziuta chodzi ci o wnętrze piekarnika ???
Bo mam ten sam problem, co umyję to w moment brudno
nie nadążam, musiałabym zaraz jak się np. udka upieką myć
i w dodatku przed jedzeniem, żeby brud nie zastygł
ale moje lenistwo wyklucza tą możliwość

Kiedyś umyłam MEGLIO i CILIT BANG
i oczywiście taką metalową skrobaczką
ale szukam jakiegoś cudaka co mi pomoże na dłużej ::) ;)
 
Do góry