reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulewanie Nutramigen ??

nutritin dobrze dajesz.ja tez go stosowałam tylko ze jak był malutki to miał po nim biegunke i ciezko było.dawalismy mniej i było ok.teraz je kaszki a nutritin dodaje tylko w nocy do mleka na 120ml mleka 1miarke nutritinu ale miarke od mleka.zrób jeszcze tylko podejscie z bebikiem,a moze trafi.mój bebilonu nie tolerował,teraz jestesmy na bebiko i ok.ale u nas to wogóle była wieeelka przygoda z mlekami bo po kazdym wysypkA A NAJGORZEJ BYŁO PO NUTRAMIGENIE BO SKÓRA MU PO NIM ZACZEŁA Z NÓG PŁATAMI SCHODZIC.nie zmieniaj tez za czesto mleczka bo dziecko straci poczucie takiego bezpieczenstwa,jest jeszcze malutka i niewiele rozumie.pozdrawiam
 
reklama
Ja natomiast rowniez daje mniejsza dawke bo mała ma straszne zatwardzenie...i podobnie na 4 miarki mleka polówke nutri...u Ciebie wyszła biegunka a u mnie odwrotnie.
A jak to jest z dopajaniem???...moja w zasadzie wogole by nie piła prucz mleka,mleczko bardzo lubi a herbatek wogole wiec podaje jej sporadycznie przegotowana wode ale jak sie znowu napije wody a pozniej mleczka to tez ulewa...moze za duzo???...ale nurtuje mnie to dopajanie...czy dziecko powinno pic cos wiecej prucz mleka??
Zaskoczylas mnie z tym nutramigenem bo ponoc jest ono na wiele schorzen a tu taki klops....
 
taki typ alergiczny mi sie trafił hehe ale go wszystkie mleka uczulały musielismy jakos przez to przebrnac.teraz ma 8miesiecy i wysypek nie ma,nawet jogurty zajada a miał skaze białkowa.co do picia no to powinna pic ale nic na siłe,mojej kolezanki syn tez nie chciał wiec nie dawała i nic mu nie jest.staraj dawac sie popic troszeczkez pół godzinki przed jedzeniem,moze wypije a jak nie to nie martw sie,nic jej nie bedzie.a ile wypija ci wody jednorazowo,moze za duzo i dlatego ulewa.staraj sie to wode rozdzielic na kilka ale mniejszych porcji,pare łyczków i koniec bo takie ulewanie to tez mało przyjemne dla dzidzi.mój jak nie dodałam nutritonu to chlustał mlekiem a pił ok 20ml na dobe bo tez nie chciał i tez ulewał.z reszta teraz zima dzieci mniej pija,latem zobaczysz ze nadrobi:-) u nas za to tez na odwrót bo teraz by tylko pił a mleko od dawna jest bleee wiec jakos wciskamy zabawiajac go kaszki łyzeczka bo butli nie akceptuje
 
Do góry