reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

Ja uwielbiam żel aloesowy z koreańskiej firmy Holika Holika. Trzeba zawsze pamiętać, że po posmarowaniu nim twarzy trzeba użyć jakiegoś kremu, bo inaczej słabo się wchłonie. Ja na żel używam tłustego kremu nagietek z Ziaji.
 
reklama
Mam kilka ulubionych, ale jak mam zdecydować się na jedne to wybieram krem biodermic z ekstraktem z pereł. Zadem wcześniejszy krem, jakiego używałam nie przynosił takich efektów, ten jest moim ideałem Skóra w końcu jest ujędrniona i pełna blasku :)
 
Mi by sie nie chciało bawić.. Jeżeli wiem że mam jakieś zaufane kosmetyki, które są w całości naturalne to po prostu wolę je kupić niż się bawić w coś czego nie potrafię :p
 
Podobno tak, że najlepszy jest taki kosmetyk, który można zjeść no ale w to może bawić się ktoś kto tylko leży i pachnie. Ja niestety nie mam czasu, ledwo się nabalsamowuje przed snem. Zamawiam sobie leki, kosmetyki i środki higieniczne z doz on line.
 
hm.... zamawiał ogólnie z różnych sklepów i aptek, ale jednak najważniejsze jest to by nie miał żadnych pegów, sylikonów, parabenów, konserwantów chemicznych i zbyt wiele alkoholu.
 
reklama
Ja akurat ciągle zmieniam, bo mi cały czas nie pasuje coś albo robię sama jakieś mieszanki z aloesem, węglem aktywnym itd... Do tego używam do przemywania Ceraseptu jako podstawy i nakładam sobie magiczne mikstury.
 
Do góry