reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

Ja jestem niezmotoryzowana :(
To gdzie i o której?
Jak bedę mogła to przyjadę.
Tylko musze sprawdzić czy tam jeżdzą niskopodłogowe żeby udało mi sie mojego Premiera wtargać.
Pa! :)
 
reklama
Luszka, a co tam do Ciebie dojezdza???

ja tak samo.... niskopodlogowe, Premier... ;)
 

alohaaaa....jak mowilam mi jest wsio rawno gdzie byle srodmiescie lub cos bliskiego, tam gdzie niskopodlogowce jezdza ;)
 
Teddy ode mnie mam bezpośrednio dojazd tylko do pl Wilsona 511 i do Wschodniego 144 (ale tam sie raczej spotykać nie bedziemy) ;D
Moge jeszcze podejść do Nowodwurów na pętlę i stamtąd o ile nie będzie taka pogoda jak dziś.
Ja myślę że najlepiej dla wszystkich będzie gdzieś bliżejcentrum żeby wszystkie miały dobry dojazd.
Zresztą tu jest tylko wspomniany kiedyś przez Patkę "Barometr" ale nie wiem jaki duży jest ten lokal; jest jeszcze jakaś cukiernia przy Bomi. Ale nie pamiętam jakie ma gabaryty
 
w środę bez szans zostaję sama z dzieciakami i mam wizytę u okulisty z Olą, gdzie będzie też Jaś mam nadzieję, że będzie grzeczny, bo to bardzo ważne badanie, ale w czwartek, to gdzie, jeśli wolno spytać?
 
no wlasnie "gdzie" to nie wiadomo....

dziewczyny, wymyslcie cos.... Malgos, Ty znasz knajpy w Warszawie... kombinuj....
 
reklama
na spacer super miejsce, dla zmotoryzowanych, parkuje sie na Pięknej, koło ambasady francuskiej. kawa, herbata i menu - boskie :angel:
 
Do góry