reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

Malgos, ale patrz pod katem ilosci miejsca... bo my, dzieci i graty, to jak wycieczka za kazachstanu...
 
reklama
miejsca tam tyle, że każda z nas może ze swoim rojs rjsem wjechać, maty edukacyjne rozłożyć i na podłodze leżeć. ponad to są dwie osobne sale dla palących i niepalących odddalone od siebie, więc nie czuć fajek bleee
 
Małgosiu, a tam się nie parkuje gdzieś bliżej? Tzn nie wjeżdża się gdzieś w okolice Jazdów? Czy ja miejsca mieszam?
 
dobra, ja do Pieknej mam jako taki dojazd... 125 i 159... znajde polaczenie niskopodlogowe...
 
mnie się pitola te miejsca wszystkie. w Qchni nie byłam, ale chyba w okolicy na jakiś imprezach owszem. A tam są schody?
 
reklama
Malgos, ja sobie poradze... :)

...ciekawe co tym razem w wozku polamie... ;)
 
Do góry