reklama

umawianki...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2005' rozpoczęty przez Teddy, 6 Luty 2006.

1. Teddy

Teddy Październikowa mać

trudno, wkurzajcie sie o nowy temat, ale mi jest glupio ciagle wtracac na ogolnym, albo kazdego po kolei pytac, czy sie wybiera...

no wiec...

jest spotkanko warszawskich mamusiek w czwartek 9.02...

prosze zglaszac obecnosc i propozycje miejsca...

we srode warszawskie mamy z calego BB spotykaja sie w Bocianiej Lace (info na glownej w dziale "spotkania")

i w ogole, jak ktos, gdzie skiedys bedzie cos organizowal, to prosze tutaj... :)

2. Doxa

Doxa Fanka BB :)

yes sir :police:

3. reklama
  4. jazz

jazz Fanka BB :)

Ja chętnie jeżeli panie pozwolą na spotkanie przybędę ;D A gdzie -mnie wszystko jedno - zmotoryzowana jestem

5. Doxa

Doxa Fanka BB :)

Widziesz Teddy znowu te niezmotorysowane się nie odzywają ;) a potem powiedzą że im za daleko :laugh:

Jazz my też bardzo chętnie się z Tobą spotkamy :) A w środę w Bocianiej będziesz?

6. jazz

Doxa - jeszcze nie wiem - to zależy od spotkania z szefem - czy będzie jutro czy właśnie w środę

7. magdusiek

magdusiek Październikowa Mama 2005

ja powtórzę z ogólnego - w czwartek będę.

8. *syla*

*syla* kobieta pracująca...

ja też powtórzę że w czwartek chyba będę. Spocznij!

Tyle że ok. 14 muszę być po Oskara w szkole. No ale pewnie spotkamy się ok 11?

Jazz miło Cię będzie poznać osobiście.

9. magdusiek

magdusiek Październikowa Mama 2005

Syla, ale z Gdańska możesz nie zdążyć na 14:00 ;)

10. reklama
  11. jazz

Jazz miło Cię będzie poznać osobiście.
    Też się bardzo cieszę, że was poznam - kurcze tylko wy się już tak dobrze znacie - mam nadzieję, że jakoś nadrobię..... :)

12. *syla*

*syla* kobieta pracująca...

Jazz, no więc trzeba szybko się poznać ;)

Magdusiek, jak to? O 11 wpadnę przywitam się i do szkoły. Ja się nie wyrobię?! :laugh: ;)

Poleć forum